Złoto dla nowej serii S

30.05.2014
Od momentu zaprezentowania nowej Valtry serii S na arenie międzynarodowej podczas targów Agritechnica w Niemczech przyszła kolej na polską premierę nowego modelu.
4 generacja serii S została zaprezentowana szerokiej publiczności na targach Polagra Premiery w Poznaniu w styczniu tego roku. Ciągnik spotkał się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Ponadto ciągnik ten zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane innowacyjnym produktom wykorzystującym nowoczesne technologie. W skład jury wchodzili eksperci z branży rolniczej, przedstawiciele rządu oraz organizatorzy targów. Przewodniczącym komisji był Profesor Grzegorz Skrzypczak, Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Targi Polagra Premiery są jedną z najważniejszych imprez rolniczych w Polsce. Targi te odwiedziło ponad 40,000 odwiedzających z 16 krajów. Na stoisku można było zobaczyć pełną gamę ciągników Valtra od 50 KM do 400 KM.

Dla zwiedzających został przygotowany specjalny pokaz taneczny połączony z prezentacją odzieży firmowej zarówno serwisowej jak i przeznaczonej do użytku codziennego.

Wszystkim naszym Gościom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.


« Powrót na stronę główną