Traktory Valtra

Seria S

Seria S

Nowa seria S łączy niezrównaną moc i innowacyjną technologię  z doskonałym komfortem pracy. Ciągnik Valtra serii S zapewnia profesjonalnym rolnikom i przedsiębiorcom doskonałe osiągi przy ciężkich pracach uprawowych, pracach usługowych i transporcie.

270-370 KM

Czytaj dalej
Seria T

Seria T

Nowa generacja serii Valtra T została zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby dzisiejszych zawodowych rolników oraz przedsiębiorców. Seria T łączy w sobie tradycję i siłę ciągników Valtra z nie mającą sobie równych uniwersalnością, którą oferuje system zamówień do obsługi klientów Valtry.

141-215 KM

Czytaj dalej
Seria N

Seria N

Modele nowej Serii N Valtry mają moc od 88 do 152 koni mechanicznych i są najbardziej wielofunkcyjnymi czterocylindrowymi ciągnikami tej klasy. Szeroki rozstaw osi ciągnika sprawia, że pojazd jest bardzo stabilny i idealny przy operowaniu ładowaczem czołowym.

88 - 163 KM

Czytaj dalej
Seria A

Seria A

Lekkie i zwinne ciągniki serii A doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju prac gospodarskich. Małe rozmiary, zwarta budowa i zwrotność wyjątkowo sprawdzają się w gospodarstwach zajmujących się zarówno uprawą jak i hodowlą, jak też i w warunkach leśnych oraz miejskich.

74 - 101 KM

Czytaj dalej
Valtra à la Carte

Valtra à la Carte

W Valtra klienci mogą dokładnie określić, jakiego ciągnika potrzebują. System Valtra à la Carte oferuje szeroki wybór modeli i sprzętu, z możliwością pół miliona różnych kombinacji.

Czytaj dalej
Dla firm usługowych

Dla firm usługowych

Rolnictwo, leśnictwo i roboty drogowe - ciągniki Valtra są idealne do wszelkiego rodzaju zastosowań. Dzięki wyjątkowym cechom ciągnik nadaje się do najcięższych zadań jednocześnie zachowując ekonomiczność pracy.

Czytaj dalej