Valtra Demo Tour 2016 w Polsce

13.10.2016
Valtra Demo Tour 2016 w Polsce
Rok 2016 obfitował w liczne pokazy polowe, podczas których każdy z odwiedzających miał okazję zasiąść w fotelu operatora i poczuć moc Valtry. Cykl pokazów Demo Tour w mijającym roku odbył się w Polsce dwukrotnie. Pierwsza część pokazów, były to pokazy zielonkowe w czerwcu. Druga tura pokazów objęła pokazy w okresie pożniwnym, gdzie ciągniki testowane były podczas ciężkich prac polowych.
W karawanie, która okrążyła Polskę dwukrotnie w tym roku, oprócz ciężarówki ekspozycyjnej jeździła także flota ciągników z reprezentantem każdej z serii. Zamierzeniem pokazów było, aby każdy odwiedzający miał okazje zapoznać się z pełną gamą produktów, czyli serią A, N, T i S, także podczas jazd testowych. Nasze ciągniki pracowały z agregatami, pługami, bronami, siewnikami, kosiarkami, przyczepami oraz wieloma innymi urządzeniami. Udowodniły swą niezawodność oraz uniwersalność.

Pokazy z cyklu Valtra Demo Tour, to niezwykłe doświadczenie ale i także niezwykłe wyzwanie. Jest to idealna okazja do spotkań z klientami, do wymiany doświadczeń i poglądów ale przede wszystkim jest to niepowtarzalna okazja do przetestowania naszych produktów. W tym roku odwiedziliśmy 22 lokalizacje, przejechaliśmy blisko 6000 km., a na naszych pokazach gościliśmy ponad. 5000 osób. Pomimo trudnych niekiedy warunków był to niezwykły czas. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze pokazy i jednocześnie zaprosić wszystkich tych, którym nie udało się to w tym roku.

Na pewno będzie to tego okazja w zbliżającym się roku 2017. Serdecznie zapraszamy.

Valtra Demo Tour 2016 w Polsce

Valtra Demo Tour 2016 w Polsce

Rok 2016 obfitował w liczne pokazy polowe, podczas których każdy z odwiedzających miał okazję zasiąść w fotelu operatora i poczuć moc Valtry.


« Powrót na stronę główną