Valtra zdobyła prestiżową nagrodę GOOD DESIGN™

01.02.2017
Valtra zdobyła prestiżową nagrodę GOOD DESIGN™
Valtra kontynuuje sukcesy w międzynarodowych konkursach projektowych. Czwarta generacja ciągników Valtra serii T zdobyła nagrodę GOOD DESIGN™, która jest najbardziej prestiżową, rozpoznawalną i najstarszą na świecie nagrodą przyznawaną za projekt od 1950 roku.

 

GOOD DESIGN™ obejmuje nowe produkty konsumenckie z całego świata, ich konstrukcję, funkcjonalność i innowacyjność , która jest klasą samą w sobie. Nagroda jest przyznawana corocznie przez Muzeum Architektury i Projektowania z siedzibą w Chicago - Chicago Athenaeum, w kooperacji z Europejskim Centrum Wzornictwa i Architektury.
“Otrzymanie nagrody GOOD DESIGN™ jest ukoronowaniem wielkiego sukcesu produktów czwartej generacji. To niesamowite, że te same produkty zdobyły prawie wszystkie możliwe nagrody w ciągu ostatnich kilku lat, a w tym samym czasie okazały się bestsellerami i zdobyły uznanie naszych klientów. Projektowanie tych produktów było ogromnym wysiłkiem dla Valtry, a ja osobiście czuję, że to był zaszczyt brać udział w projekcie od samego początku. Bez wielkiego ducha zespołu, odwagi by robić rzeczy w nowy sposób i z dobrymi partnerami, nie byłoby to możliwe. Olbrzymie podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt,” mówi Kimmo Wihinen, odpowiedzialny za projektowanie i doświadczenia użytkowników w ciągnikach Valtra.
Nagrodę GOOD DESIGN™ stworzył w Chicago w 1950 roku Eero Saarinen, Charles i Ray Eames i Edgar Kaufmann, Jr..
Oficjalna ceremonia wręczenia nagród odbyła się 27 stycznia 2017 w Nowym Jorku.
Valtra zdobyła prestiżową nagrodę GOOD DESIGN™


« Powrót na stronę główną