Złoty Medal dla Serii T podczas Targów Leśnych

29.11.2016
Złoty Medal dla Serii T podczas Targów Leśnych
Tegoroczne Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska – Eko Las, odbyły się w Janowie Lubelskim w dniach 1–3 września.
Targi Leśne, które odbywają się w cyklu dwuletnim są miejscem spotkań specjalistów z branży leśnej, gdzie prezentowane są najnowsze technologie oraz maszyny potrzebne do wykonywania prac leśnych.

Podczas targów tych nie mogło zabraknąć ciągników Valtra, które dzięki swym unikalnym cechom i wyposażeniu świetnie nadają się do lasów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ciągniki Valtra serii T czwartej generacji zostały docenione w tym sektorze i nagrodzone Złotym Medalem targów Eko-Las, który przyznawany jest produktom nowoczesnym i innowacyjnym, które zostały stworzone z zastosowaniem najnowszych technologii. Jest to kolejne wyróżnienie zdobyte przez nową serię T.

Wyróżnienie to dowodzi, iż nasze rozwiązania takie jak leśna kabina Skyview czy układ jazdy tyłem TwinTrac są idealne do zastosowań leśnych i ułatwiają pracę naszym klientom każdego dnia. Jednocześnie wyróżnienie to jest także motorem napędowym dla nas, który motywuje nas do działania w celu dalszego doskonalenia naszych produktów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w Janowie i jednoczenie serdecznie zapraszamy na kolejną edycje targów Eko-Las, które odbędzie się w 2018 roku. « Powrót na stronę główną