Agro Show 2015

07.12.2015
Nowa seria T ze Studia Unlimited przygotowana specjalnie na targi Agro Show.
Tradycyjnie we wrześniu, kiedy żniwa są już dawno zakończone odbyła się kolejna Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach. W tym roku wystawa odbyła się w dniach 18–21 września a słoneczna pogoda sprowadziła rzesze zwiedzających. 
W ciągu czterech dni wystawę odwiedziło ponad 160 tysięcy osób. Podobnie jak w poprzednich latach nie zabrakło na niej fińskich ciągników. Podczas tegorocznej edycji na naszym stoisku zaprezentowaliśmy Państwu pełną gamę modeli, od małej serii A, aż po największy model serii S. Specjalnie na te targi przygotowaliśmy 2 modele nowej serii T ze Studia Unlimited, a także pokazaliśmy najszybszy ciągnik na świecie, który ustanowił nowy rekord prędkości dla ciągników rolniczych, wynoszący 130,165 km/h. Dodatkowo model T144 był prezentowany podczas pokazów na pasie startowym przez dziennikarza Pana Włodzimierza Zientarskiego. Sporym zainteresowaniem cieszyły się prezentowane przez nas po raz pierwszy nowe przekładnie HiTech, które są już dostępne w ciągnikach czwartej generacji serii T oraz nowej serii N.

Wszystkim naszym Gościom dziękujemy za wizytę podczas targów. Kolejne wystawy rolnicze 2016 już przed nami, zatem serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas targów Polagra Premiery w Poznaniu w dniach 21–24 stycznia oraz Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach w dniach 18–20 marca 2016.

Do zobaczenia.« Powrót na stronę główną