Studio Unlimited wynosi pojęcie „Indywidualnie Twój” na nowy poziom Artykuły prasowe

29.08.2013
Już od ponad 22 lat firma Valtra wytwarza ciągniki dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. W czasie, gdy inni producenci zaczęli poszerzać paletę dostępnych opcji i funkcji w swoich ciągnikach, Valtra umocniła pozycję lidera rynkowego.
Mieszcząca się w fińskich zakładach Suolahti firma Unlimited Studio wykonuje wszelkie możliwe modyfikacje ciągników na życzenie klientów.

„Jeżeli klient zapragnie mieć ciągnik złotego koloru albo fotel operatora obszyty specjalną skórą, powinien się zwrócić właśnie do nas. Możemy to dla niego zrobić. W praktyce większość zamówień dotyczy dostosowania ciągników do określonego typu prac i obejmuje montaż pomocniczych układów hydraulicznych, kamer cofania, wyposażenia do pracy w lesie, centralnego układu smarowania czy oświetlenia specjalnego” — mówi Petri Loukiala, kierownik projektu w firmie Unlimited Studio.

„Unlimited Studio jest częścią zakładów produkcyjnych firmy Valtra, dzięki czemu klient może złożyć zamówienie bezpośrednio u sprzedawcy ciągnika, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Wszystkie modyfikacje są objęte fabryczną gwarancją producenta ciągnika. Korzystamy z całego doświadczenia firmy Valtra — od fazy projektowania aż po etap sprzedaży. Numer podwozia każdego ciągnika, który modyfikujemy, nosi oznaczenie części lub wyposażenia zamontowanego przez Unlimited Studio, co ułatwia zamawianie części zamiennych do ciągnika rolniczego w przyszłości” — dodaje Petri Loukiala.

Jak sugeruje nazwa, Unlimited Studio może wykonać wszelkie modyfikacje, które zaproponuje klient. Jedyne ograniczenia wiążą się z wymogiem zachowania funkcjonalności wszystkich podzespołów ciągnika i zgodności z przepisami ruchu drogowego oraz wymogami homologacyjnymi. Cennik już zawiera wykaz wszystkich popularnych modyfikacji. Ponadto wszystkie ciągniki zmodyfikowane przez Unlimited Studio są wyposażone w specjalne wykładziny podłogowe, pokrowce foteli, logo na kierownicy i przednie logo firmy Unlimited. Początkowo oferta firmy Unlimited będzie skierowana wyłącznie do klientów w Finlandii, ale planowane jest jej rozszerzenie na inne kraje.

Klienci mogą zamawiać wyposażenie Unlimited bezpośrednio u dealerów, dzięki czemu ciągnika nie trzeba nigdzie przewozić. Zasadniczo wszystkie czynności — od zamówienia aż po obsługę gwarancyjną — odbywają się w jednym miejscu.


« Powrót na stronę główną