Jedyny producent ciągników w Skandynawii.

Jedyny producent ciągników w Skandynawii.

Nordycki know-how

Valtra – solidny i innowacyjny producent ciągników

Dzięki naszym nordyckim korzeniom jesteśmy solidnym i innowacyjnym producentem ciągników rolniczych.

Lata pracy na łąkach, gospodarstwach rolnych i w lasach, a także badania i rozwój sprawiły, że Valtra tworzy solidne i zwrotne traktory. Nasze maszyny stawiły czoła deszczom i słońcu, upałom i arktycznym mrozom w naszej rodzinnej Finlandii i w różnych krajach na całym świecie. Dzięki tym doświadczeniom nasze ciągniki są nie tylko sprawdzone i solidne, ale można je w pełni dostosować do zmiennych warunków w rolnictwie i innych zadaniach. Czy to prace leśne, czy zbiór trzciny cukrowej – rozpoznajemy wyzwania i znajdujemy solidne, sprawdzone rozwiązania, by spełnić wszystkie potrzeby.

Naszą misją jest dostarczenie traktorów rolniczych i usług, które ułatwią Twoją pracę. Każdy ciągnik Valtra zbudowany jest by spełnić indywidualne potrzeby konkretnego klienta i powstaje w fabryce Valtry w Suolahti, w samym sercu Finlandii. Zapewniamy narzędzia i wsparcie, którego potrzebujesz, by prowadzić swój biznes właśnie tak, jak chcesz.

Tak wyjątkowy jak Ty

Produkcja traktorów według konkretnego i indywidualnego zamówienia

Wyższość ciągników Valtra nad konkurencją polega na tym, że każda maszyna produkowana jest według konkretnego indywidualnego zamówienia klienta, by spełnić jego potrzeby i wymagania. Razem ze swoim dealerem Valtry możesz z łatwością stworzyć traktor, który dzięki bogatej ofercie à la carte spełni Twoje preferencje i potrzeby.

Płać tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz
Wiele różnych opcji przekładni, kabin i innych elementów, które pozwolą Ci stworzyć idealny ciągnik do pracy na roli, w lesie czy też w pracach komunalnych. Dzięki naszemu systemowi dostajesz wszystko to, czego potrzebujesz, nie płacąc za niepotrzebne elementy.

Przeczytaj więcej o procesie produkcji

Moc, której potrzebujesz
Wymagania mocy ciągnika i jego hydrauliki pozwolą określić optymalną wielkość maszyny. Valtra oferuje traktory od 50 do 400 koni mechanicznych wyposażone w innowacyjne rozwiązania przekładni oraz hydrauliki. Wszystkie ciągniki rolnicze Valtra korzystają ze sprawdzonych, produkowanych w Finlandii silników AGCO Power.

Efektywne przekładnie
Z właściwą przekładnią prowadzenie ciągnika może być nie tylko bardzo ekonomiczne, ale także proste i przyjemne. Valtra proponuje wachlarz opcji przekładni takich jak HiTech, HiTech 5, Versu, Direct oraz AVT. Wybierając przekładnię, która spełnia Twoje potrzeby i preferencje, upewnisz się, że praca będzie wykonana w każdych warunkach.  

Cały świat opcji i innowacji
Valtra proponuje szereg różnych opcji, które zostały zaprojektowane by zwiększyć bezpieczeństwo, komfort i produktywność. Oprócz unikalnych rozwiązań Valtry, takich jak układ jazdy tyłem TwinTrac czy sprzęgło hydrokinetyczne HiTrol, możesz także wybierać spośród różnych typów kabin, zawieszenia, foteli oraz dodatkowego oświetlenia, złączy, hydrauliki, automatycznego sterowania, złącza ISOBUS i wielu, wielu innych.            

Unikalny ciągnik
W fabryce Valtra w Suolahti, każdy ciągnik produkowany jest zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta. Cechy, które wybierzesz, łącznie z kolorem, sprawiają, że otrzymasz traktor idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy także na wizytę do naszej fabryki, podczas której zobaczysz, jak produkowany jest Twój ciągnik.

Zamknij

Jakość, z której jesteśmy dumni

Kontrola jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego

Słuchając naszych klientów i rozumiejąc ich potrzeby upewniamy się, że powstała maszyna jest idealnie przystosowana do ich wymagań. Gwarantujemy, że dostarczamy zupełnie nowy ciągnik gotowy do pracy w momencie otrzymania.

Zaawansowana technologicznie fabryka pozwala nam na kontrolę jakości na każdym kroku procesu produkcyjnego, od indywidualnych części aż po gotowy produkt, który przechodzi dodatkowe, trwające w zależności od serii od 30 minut do 3 godzin testy.

Wszystkie zidentyfikowane w czasie produkcji odchylenia są w zależności od sytuacji natychmiast zgłaszane do kierownika zmiany, szefa działu kontroli jakości albo do działu technologii. Większe anomalie są od razu zgłaszane do odpowiedniego działu i kierownictwa. W razie potrzeby inne, wcześniej wyprodukowane ciągniki z danej serii, są szczegółowo sprawdzane pod kątem podobnych odchyleń.

Odchylenia, które wymagają dodatkowych badań i działań, są zgłaszane do działu kontroli jakości, który zgłasza potrzeby zmian w produkcie, komponencie lub procesie do wydziału rozwoju.

Jakość to najważniejsza cecha dla całej naszej organizacji, od działu sprzedaży przez usługi aż po części zamienne. Jakość to nasz powód do dumy.

Powrót do góry