O firmie Valtra

O firmie Valtra

Fakty i liczby

Dowiedz się więcej o firmie Valtra, jej historii, wartościach korporacyjnych i sposobie działania.

Informacja dla mediów

Szukasz kontaktu prasowego albo najnowszych informacji prasowych?

Kariera

Szukasz nowych możliwości w branży maszyn rolniczych?

Valtra jako sponsor

Czy chcesz podjąć długoterminową współpracę z innowacyjnym graczem na rynku maszyn rolniczych?

Solidne maszyny rolnicze do każdej pracy

Valtra Inc. projektuje, wytwarza i serwisuje ciągniki Valtra.

Maszyny rolnicze Valtra znane są z solidności, wszechstronności, trwałości i swoich nordyckich korzeni. Każdy ciągnik jest dostosowany do klienta i zbudowany tak, aby wytrzymać w najcięższym klimacie mając świetne osiągi nawet w najtrudniejszych warunkach.

Gdzie działamy?

Producent maszyn rolniczych Valtra – zasięg działania

Valtra to wiodący producent i serwisant ciągników w krajach nordyckich, cieszy się także rosnącym zainteresowaniem i zasłużoną reputacją w krajach Ameryki Południowej. Maszyny rolnicze Valtra sprzedawane są w ponad 75 krajach. Aby znaleźć najbliższego dealera Valtry użyj strony „Lokalizator dealera”.

Valtra zatrudnia 2300 pracowników na całym świecie na różnych pozycjach od produkcji, przez technologię i serwis. Każdego roku produkujemy 18000 indywidualnie dopasowanych ciągników w najnowocześniejszych zakładach w Finlandii i Brazylii.

Więcej o fabrykach Valtra

Fabryka Valtra w FinlandiiSuolahti, Finlandia

Fabryka Valtra w Finlandii znajduje się w Suolahti w centrum kraju.

Kompleks fabryczny Valtry składa się z zakładu produkcji przekładni oraz linii montażowej ciągników, centrum badawczo-rozwojowego, biura serwisowego, centralnego magazynu części zamiennych oraz centrum obsługi klienta Atrium. W Suolahti ma swą siedzibę także zarząd firmy.

Valtra Oy Ab
Valmetinkatu 2
44200 SUOLAHTI
Tel +358 (0) 20 45 501
E-Mail: evaltra@valtra.com

Dojazd (Google Maps)

 

 

 

Mogi das Cruzes, Brazil Produkcja w Brazylii

Fabryka Valtra w Brazylii znajduje się w Mogi das Cruzes w regionie São Paulo. Fabryka ciągników składa się z linii montażowej, zakładu produkcji przekładni oraz zakładu produkcji komponentów, łącznie z montażem silników AGCO Sisu Power.

Valtra do Brasil S.A.
Rua Capitão Francisco Almeida 695
Mogi das Cruzes - SP, Brazil
+55 11 4722-2350

Dojazd (Google Maps)

Zamknij

Jak działamy

W Valtra projektujemy, wytwarzamy i rozprowadzamy wysokiej jakości maszyny rolnicze, zapewniając wartość dodaną w postaci dobierania maszyn, usług i rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów. Naszą wiodącą myślą jest ciągły rozwój produktów i działań połączony z naciskiem na dbałość o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników i klientów. 

Więcej o naszych wartościach i zasadach działania

Nasze wartości

Nasze wartości są podwalinami Valtry. Tworzą one podstawę dla naszych decyzji i przyświecają nam w relacjach z klientami, dostawcami, dystrybutorami, firmą macierzystą, środowiskami, w których funkcjonujemy i w stosunku do siebie nawzajem. Naszymi wartościami są: praca zespołowa, otwartość, rzetelność, inicjatywa i szacunek.

Praca zespołowa
Nasza organizacja bazuje na pracy zespołowej. Gdy specjaliści w swojej dziedzinie z szacunkiem i dumą pracują ze swymi współpracownikami by osiągnąć wspólne cele – wtedy osiągamy najlepsze rezultaty.

Otwartość
Praca zespołowa jest możliwa tylko wtedy, gdy środowisko pracy jest otwarte i kreatywne. Otwartość oznacza, że możemy szybko i sprawnie korzystać z informacji, nawet jeśli to gorsze wiadomości, i reagować na nie bez opóźnień. Otwartość zakłada konstruktywną ocenę pomiędzy członkami zespołów, dzięki czemu bezustannie się rozwijamy.

Rzetelność
Rzetelność oznacza szczerość i lojalność. Dajemy tylko takie obietnice, których możemy dotrzymać i wypełniamy je. W ten sposób mamy pewność, że nasze produkty są trwałe i mają wysoką jakość, zaś usługi, jakie zapewniamy są szybkie i solidne.

Inicjatywa
Członkowie zespołów Valtra to wyjątkowi ludzie, którzy mają możliwość samodzielnego działania. Wspieramy inicjatywę i innowacyjne pomysły.

Szacunek
W Valtra traktujemy wszystkich z szacunkiem, tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Akceptujemy różnice i wartości innych kultur.

Valtra to jedyny producent ciągników rolniczych w krajach skandynawskich

Ochrona środowiska

Valtra, by być wierna nordyckim tradycjom, kładzie duży nacisk na ochronę środowiska naturalnego. Od fabryk, przez biura projektowe aż po najnowsze funkcje naszych maszyn rolniczych – proaktywnie poszukujemy sposobów na zwiększenie przyjazności dla środowiska naszej firmy i produktów.

Przykłady ochrony środowiska w wykonaniu Valtry

  • Już w 2000 roku Valtra otrzymała certyfikat środowiskowy ISO 14001. Wymagania ochrony środowiska nie były dla Valtry ciężarem, ale wskazówkami, które z radością zastosowaliśmy.
  • Inwestujemy znaczące ilości funduszy by zwiększyć naszą przyjazność dla środowiska. Ostatnie inwestycje to między innymi zielona energia pochodząca ze spalania drewna odpadowego oraz filtr powietrza, który spala opary rozpuszczalników powstałych przy lakierowaniu kabin.
  • Kładziemy wielki nacisk na ochronę surowców naturalnych przez redukowanie odpadów i recykling. Odpady z fabryki są sortowane na 26 grup, zorganizowaliśmy także z powodzeniem akcje, które zredukowały ilość wydruków i jednorazowych naczyń.

Jak przyjazne środowisku są maszyny rolnicze Valtra
Efektywne i ekonomiczne działania są zazwyczaj również przyjazne dla środowiska. Unikalne innowacje i charakterystyki produktów Valtry pomagają naszym klientom w uzyskaniu wysokiej efektywności w przyjazny środowisku sposób. Oto zaledwie kilka przykładów:

  • Silniki EcoPower, przekładnie EcoSpeed i ultralekkie elementy zwiększają efektywność ciągników.
  • Możliwość spalania biodiesla oraz niskie obroty biegu jałowego pomagają zmniejszyć zużycie surowców naturalnych.
  • Zespół kierowania automatycznego Auto-Guide ogranicza nakładanie się przejazdów i unikanie "omijaków", co w efekcie przekłada się na mniejszą liczbę przejazdów.
  • Układ jazdy tyłem TwinTrac pozwala ciągnikowi na większą wszechstronność, dzięki czemu nie trzeba kupować większej ilości różnych maszyn rolniczych o podobnych zastosowaniach.

Valtra to jedyny producent ciągników rolniczych w krajach skandynawskich

Przeczytaj więcej o tym jak działamy i o technologii Valtra.

 

Zamknij

Historia

Historia maszyn rolniczych Valtra Valtra produkuje ciągniki od 1951 roku, ale korzenie firmy sięgają XIX wieku. Współczesne ciągniki Valtra to kulminacja dwóch tradycji – fińskiej firmy Valmet i szwedzkiej Volvo BM, będącej odgałęzieniem firmy Eskilstuna Mekaniska Werkstad założonej przez Theofrona Munktella w 1832.

Od najwcześniejszych lat Valmet ulegało bezustannym zmianom i rozwojowi, nie tylko przez zmianę nazwy z Valmet i ValtraValmet na Valtra, ale również przez innowacje produktów i usług.

Dowiedz się więcej o naszej historii na http://history.valtra.com.

Prasa i media

Zespół PR Valtry chętnie odpowie na pytania prasy i mediów, organizuje także konferencje i ułatwia wywiady z kierownictwem firmy.

Biblioteka obrazów Valtra: Asset Bank

Wideoteka Valtra: YouTube.com/ValtraVideos

Media społecznościowe: Facebook (ValtraGlobal) oraz strona społeczności Valtra (MyValtra.com).

Kontakt dla mediów
Ms. Pamela Engels, Manager, Communications and PR
Tel: +358 2045 501
Skontaktuj się mailem

Najnowsze aktualności i informacje prasowe

Więcej wiadomości i publikacji »
Powrót do góry

Praca w Valtra

Kariera w Valtra

Współczesne ciągniki to najnowocześniejsze maszyny rolnicze, których projektowanie i produkcja wymaga szerokiej grupy ekspertów. Valtra oferuje także możliwości pracy w sektorze obsługi klienta, sprzedaży, marketingu i administracji.

 

Sprawdź, na jakie stanowiska szukamy obecnie pracowników i wyślij swoje zgłoszenie.

Powrót do góry

Valtra Oy Ab jako sponsor

Valtra Oy Ab jako sponsor

Czy chcesz współpracować z Valtra?
 
Mamy możliwość podjęcia współpracy jeśli:

• Działasz w jednym z obszarów: sport, kultura, środowisko
• Twoje działania są prowadzone na dużą skalę i lokalnie
• Klienci i grupa docelowa Valtra są zainteresowani twoimi działaniami
• Szukasz długoterminowej współpracy

 

Przeczytaj więcej

Powrót do góry

Valtra to znana na całym świecie marka korporacji AGCO

AGCO ma swą siedzibę w Duluth, w stanie Georgia w USA i jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, produkcji i obrotu maszynami rolniczymi. AGCO oferuje szeroki zakres maszyn rolniczych zebranych w kilka marek. Produkty korporacji AGCO są rozprowadzane przez 3,900 dystrybutorów i partnerów w 140 krajach. Różnorodność technologii i jakość projektów produktów wraz ze skupieniem na kliencie sprawiają, że AGCO jest w czołówce producentów wybieranych przez profesjonalistów na całym świecie. www.agcocorp.com

Valtra to znana na całym świecie marka korporacji produkującej maszyny rolnicze AGCO
Powrót do góry