„Różowy kot” budzi pasję wśród młodych rolników Artykuły prasowe

25.06.2014
Ciągnik rolniczy "Różowy kot" budzi pasję wśród młodych rolników
Studio Valtra Unlimited stworzyło różowy ciągnik, który pokazuje “pasję” będącą tegorocznym tematem Stowarzyszenia Młodych Rolników z Finlandii, organizacji MTK (Centralnego Związku Producentów Rolnych i Właścicieli Lasów).
Temat ten znajduje odzwierciedlenie zarówno w wyglądzie wewnętrznym jak i zewnętrznym ciągnika, który został nazwany „Pink Cat” – czyli „Różowy Kot”. Opcje wyposażenia zostały zaprojektowane i wybrane razem z przedstawicielami Stowarzyszenia Młodych Rolników i Studia Valtra Unlimited.

Ciągnik jest to cztero cylindrowy model N163 Direct z przekładnią bezstopniową. Specyfikacja obejmuje jasnoróżowy kolor, czerwoną skórzaną tapicerkę, chromowane reflektory, chromowany wydech, chromowaną osłonę maski, dodatkowy sygnał dźwiękowy na dachu, dodatkowe światła robocze LED, alkoholową blokadę zapłonu, topowy zestaw audio i odtwarzacz DVD, lustro ze stali nierdzewnej na suficie kabiny, obręcze w felgach wykonane ze stali chromowanej, iPada oraz przygotowanie do systemu Auto-Guide. Ciągnika ma moc 171 KM i 700 Nm momentu obrotowego, przekładnię 50 km/h i hydraulikę load-sensing o wydatku 160 litrów na minutę.

Różowy ciągnik pojawi się na targach i wystawach młodych rolników w całej Finlandii, zaczynając od targów Okra w Oripää w dniu 4 lipca. Ciągnik odwiedzi wszystkie prowincje zanim powróci do Centralnej Finlandii na targi KoneAgria w dniu 11 października. „Różowy Kot” będzie towarzyszyć w tych wydarzeniach razem ze specjalnie przystosowaną przyczepą wyposażoną w wannę w hydromasażem i taras. Po zakończeniu pokazów ciągnik będzie oferowany do sprzedaży do klientów podobnie jak inne ciągniki demo.

Specyfikacja „Różowego Kota”:

  • różowy kolor,
  • czerwona skórzana tapicerka,
  • chromowany wydech, reflektory i osłona maski,
  • dodatkowy sygnał dźwiękowy i światła robocze na dachu,
  • alkoholowa blokada zapłonu,
  • topowy zestaw audio i odtwarzacz DVD,
  • lustro ze stali nierdzewnej i oświetlenie LED na suficie kabiny,
  • przygotowanie do system prowadzenia satelitarnego Auto-Guide.


« Powrót na stronę główną