Valtra S292 zdobywczynią Złotego Medalu Targów Eko-Las 2010

14.09.2010
Valtra S292 zdobywczynią Złotego Medalu Targów Eko-Las 2010
Dwunasta edycja Międzynarodowych Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS odbyła się w dniach 9-11 września w Mostkach k. Świebodzina.
Miejsce nowej lokalizacji targów leżące w obrębie Nadleśnictwa Świebodzin zostało wybrane przez nowego organizatora Międzynarodowe Targi Poznańskie zgodnie z sugestią głównych wystawców oraz  Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Impreza od tej pory będzie odbywała się w cyklu 2-letnim.

Targi EKO-LAS to największe wydarzenie dla sektora leśnego w Polsce. Zwiedzający mają okazję na poznanie aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w najważniejszych sektorach związanych z rynkiem drzewnym i gospodarka leśną. Natomiast dzięki udziałowi w targach wystawcy mogą nawiązać bezpośredni kontakt nie tylko z odbiorcami ale i z innymi producentami i sprzedawcami maszyn leśnych krajowych i zagranicznych.

Valtra zaprezentowała na swoim stoisku nr 145 między innymi najnowsze ciągniki Versu i Direct oraz inne ciągniki przystosowane do prac leśnych, m.in. Valtra N121 z żurawiem Kronos.  Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się pokazy ciągnika Valtra T191 z głowicą trzebieżową. Łącznie na naszym na stoisku oraz stoiskach firm współpracujących i w pokazach z maszynami leśnymi można było obejrzeć blisko 20 ciągników Valtra!!
Miło nam poinformować, że szerokie uznanie Komisji Konkursowej zdobył ciągnik Valtra S292 z rębakiem Kesla 645C, który został nagrodzony Złotym Medalem Targów Eko-Las 2010.

Więcej informacji na stronie Targów: www.ekolas.mtp.pl

Valtra S292 zdobywczynią Złotego Medalu Targów Eko-Las 2010


« Powrót na stronę główną