WSZYSTKO ZINTEGROWANE

POBIERZ BROSZURĘ

UTWÓRZ OFERTĘ

Podłokietnik SmartTouch – prostszy niż twój smartfon

Nowy podłokietnik Valtra SmartTouch z łatwym w użyciu interfejsem użytkownika podnosi wydajność ciągnika na wyższy poziom.

SmartTouch z 9-calowym ekranem dotykowym, wielofunkcyjną dźwignią jazdy, nowym joystickiem hydrauliki oraz w pełni zintegrowaną technologią zmniejszającą twoje obciążenie pracą i zapewniającą najprostsze i najlepsze doświadczenia w sterowaniu YOUR WORKING MACHNE.
Powrót do góry

NOWA WIELOFUNKCYJNA DŹWIGNIA

 

 

Sterowanie wielofunkcyjną dźwignią jazdy SmartTouch zapewnia większą elastyczność i wydajność. Ergonomicznie ukształtowana dźwignia jazdy pozwala naturalnie ułozyć dłoń podczas ustalania prędkości ciągnika przez jej pchnięcie lub ciągnięcie.  Twoja praca nigdy nie była tak prosta: za pomocą przycisków funkcyjnych można obsługiwać całą maszynę bez przesuwania dłoni.

- Ergonomiczny i funkcjonalny design.
- Unikalne wrażenia z jazdy.
- Dźwignia rewersu w dźwigni jazdy.
- Dwa programowalne przyciski pamięci dla każdej operacji ciągnika lub sekwencji U-pilot
- Dwie dźwignie liniowe do sterowania hydrauliką.

Wróć do SmartTouch 3D

9'' EKRAN DOTYKOWY

 

9 calowy ekran dotykowy został zaprojektowany, aby być łatwiejszym i bardziej intuicyjnym w obsłydze niż nowoczesny smartfon. Wszystkie funkcje w terminalu mogą być dostępne po maksymalnie dwóch przeciągnięciach lub kliknięciach, i zawsze można łatwo powrócić do domyślnego ekranu za pomocą przycisku Home. Nawigacja jest logiczna, a ustawienia są automatycznie zapisywane. Wszystkie funkcje technologiczne są zintegrowane na jednym ekranie, czy chcesz kontrolować Auto-Guide, kamerę lub ISOBUS.

- Nie są potrzebne żadne dodatkowe wyświetlacze.
- Przyjemny wyświetlacz z trybem dziennym, nocnym oraz automatycznym.
- Unikalny design i konstrukcja wyświetlania 4 lub 1 programowalnych wyświetlaczy jazdy.
- Łatwe w nawigacji menu.
- Indywidualne profile dla każdego kierowcy i zadania.

Wróć do SmartTouch 3D

PROGRAMOWALNE PRZYCISKI

 

W dźwigni jazdy znajdują się dwa programowalne przyciski oraz jeden (M3)w panelu przycisków. Przycisków pamięci można używać do zapisywania pojedynczych operacji lub całych sekwencji U-pilot.  Wszelkie funkcje ciągnika można łatwo zaprogramować za pomocą przycisków pamięci M1, M2 i M3, a wszystkie ustawienia są automatycznie zapisywane w profilach.

-Szybkie i łatwe programowanie
-Łatwa zmiana sposobu użycia przycisków pamięci zgodnie z ustawieniami profilu
-Działanie przycisków: Wł/Wył lub ciągłe - gdy wciśnięty

Wróć do SmartTouch 3D

JOYSTICK

 

Ergonomicznie zaprojektowany i umieszczony joystick hydrauliki może sterować dowolnym zaworem hydraulicznym, łącznikiem lub ładowaczem czołowym. Joystick wyposażony jest w trzecią dźwignię hydrauliki "live", która idealnie nadaje się do sterowania nowymi ładowaczami.

- Świetna ergonomia
- Doskonałe sterowanie ładowaczem czołowym
- Precyzyjne sterowanie podnośnikiem tylnym
- Proporcjonalny i programowalny

Wróć do SmartTouch 3D

NAGRODZONY DESIGN

 

SmartTouch zaprojektowano w Finlandii, a otrzymał on nagrodę Red Dot design w 2017 roku.

Szczególną uwagę zwrócono na ergonomię, wygodę użytkowania, łatwość obsługi i prostotę. Wszystkie elementy sterujące podłokietnikiem SmartTouch są logicznie rozmieszczone i łatwo dostępne. Podłokietnik umożliwia również dobre podparcie dłoni, zmniejszając naprężenia i stres. Lokalizacja przełączników WOM minimalizuje niezamierzone użycie.

Poszczególne materiały zostały specjalnie dobrane do zamierzonego celu i do obsługi funkcji. Tapicerkę wykonano z Alcantary dla mniejszej potliwości

 

Wróć do SmartTouch 3D

PRACA Z ŁADOWACZEM CZOŁOWYM

Nowy programowalny joystick to najprostszy sposób sterowania ładowaczem czołowym, ale można również wykorzystać go i trzecią sekcję hydrauliki "live " do sterowania dowolnym zaworem hydrauliki. Mini dźwignia trzeciej sekcji "live" na joysticku hydraulicznym umożliwia niezwykle precyzyjne ruchy.

Powrót do góry