Rekordowe Targi AGROTECH!

18.03.2010
Rekordowe Targi AGROTECH!
Na tegorocznej edycji targów AGROTECH w Kielcach, odbywającej się w dniach 12-14 marca firma AGCO Sp. z o.o. zaprezentowała na stoisku nr 6 w Pawilonie A najlepsze produkty ze swojej oferty! Na targach można było zobaczyć między innymi Valtrę S352, model T202 Versu czy N121 z zabudową Kronos! Na wystawie nie zabrakło też maszyn Challenger!
AGROTECH w 2010 roku przebiegł pod znakiem rekordów. Liczba zwiedzających przekroczyła 40 000, a powierzchnia wystawy 40 000 metrów kwadratowych. Targi zgromadziły ponad 500 wystawców z 18 krajów z całego świata. Wystawę otworzył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki.

Wystawcy do dyspozycji dostali cały teren Targów Kielce oraz największe w Polsce hale namiotowe o wzmocnionej konstrukcji o powierzchni aż 9 tys. metrów kwadratowych!

AGROTECH to jedna z największych w Europie, a z pewnością największa w Polsce, impreza wystawiennicza poświęcona technice rolniczej. Klasyfikowana na bardzo wysokiej 4 pozycji w kraju wśród wystaw o największej liczbie zwiedzających, ustępuje miejsca jedynie poznańskiej BUDMIE i FARMIE oraz pokazom lotniczym Air Show, współorganizowanym przez Targi Kielce. Odwiedzają ją rolnicy z całego kraju i państw ościennych, kontrahenci, eksperci zajmujący się techniką rolniczą, attache rolni akredytowani w Polsce oraz studenci i uczniowie szkół rolniczych.

Na targach AGROTECH, jak co roku, można było obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów.*

* źródło: strona internetowa: www.targikielce.pl  

Zobacz relację ze stoiska: http://tvexpo.pl/relacje/name,AGCO,rid,363.html


« Powrót na stronę główną