Targi Agrotech 2015 w Kielcach

29.05.2015
Targi Agrotech 2015 w Kielcach
Tegoroczny cykl imprez targowych rozpoczęła XXI wystawa Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach.

Od 27 do 29 marca targi odwiedziło 61 556 osób, jak podaje organizator. Tym samym odbywające się w Kielcach Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej są jedną z dwóch najchętniej odwiedzanych imprez targowych w Polsce. Oprócz rekordowej liczby odwiedzających targi Agrotech zwiększyły także powierzchnię wystawienniczą do imponującej liczby 60 tysięcy metrów kwadratowych. W targach wzięło udział aż 700 wystawców z Polski i zagranicy. Firmy zaprezentowały setki zaawansowanych technologicznie ciągników, kombajnów i maszyn. Ekspozycja zajęła w tym roku cały teren Targów Kielce. Wśród wielu zaproszonych Gości targi zwiedził Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki, który podczas gali wręczył nagrody wystawcom prezentującym najlepsze produkty.

Tak duża impreza targowa nie mogła się odbyć bez uczestnictwa Valtry. Na targach zapre-zentowaliśmy pełną gamę naszych produktów, od małych modeli serii A aż po największy model – serię S. Nie mogło także zabraknąć nowych modeli serii T czwartej generacji. Ciągniki te zdobyły złoty Medal targów Kielce.

Od momentu prezentacji w Niemczech, nowa seria cieszy się dużą popularnością, zatem była to doskonała okazji do zaprezentowania jej szerokiej publiczności. Oprócz dobrze znanych przekładni Versu i Direct zaprezentowaliśmy nową przekładnię Active. Nowe ciągniki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za wizytę na naszym stoisku.

Zapraszamy na kolejne wystawy, na jazdy testowe oraz pokazy polowe.

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia. 

 


« Powrót na stronę główną