Valtra na Targach KOMTECHNIKA w Poznaniu

29.11.2010
W piątek 23 listopada zakończyły się trwające 4 dni Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA, na których można było zobaczyć najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie usług komunalnych.
Targom towarzyszyły specjalistyczne konferencje, spotkania biznesowe i warsztaty, pokazy maszyn oraz pojazdów w ruchu. Równocześnie w tym samym terminie odbywały się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO oraz Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA. Ekspozycja targów POLEKO, KOMTECHNIKA i GMINA zajęła łącznie powierzchnię ponad 16.000 m2 i zgromadziła około 700 wystawców i firm reprezentowanych z 20 krajów: Austrii, Australii, Belgii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Japonii, Kanady, Lichtensteinu, Luksemburga, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch.

W czasie czterech dni targowych ekspozycję odwiedziło ponad 20 tysięcy zwiedzających. Targi  cieszyły się też ogromnym zainteresowaniem mediów tak branżowych jak i lokalnych oraz ogólnopolskich. W sumie akredytowało się blisko 300 dziennikarzy.

Valtra pokazała na swojej ekspozycji ciągnik Valtra N142 Direct z uniwersalną płytą do zabudowy komunalnej oraz ciągnik N141 z przednim, skrętnym TUZ-em LH LINK. Na stoisku firmy Kommunal Partner można było również zobaczyć Valtrę N101 HiTech z piaskarką Giletta.

Więcej informacji na stronie: www.komtechnika.pl.


« Powrót na stronę główną