VALTRA
UNLIMITED

VALTRA
UNLIMITED

Valtra Unlimited

Prosto z fabryki

Nieograniczone możliwości

Skontaktuj się z nami

Valtra Unlimited

Każdy model Valtra projektujemy tak, aby działał niezawodnie nawet w najbardziej wymagających warunkach oraz aby zaspokoić specyficzne potrzeby użytkowników.

Produkujemy ciągniki wyłącznie na indywidualne zamówienia klientów, a każdy egzemplarz jest odpowiednio dostosowywany w fabryce. W ten sposób klienci firmy Valtra płacą tylko za to wyposażenie, którego naprawdę potrzebują i wymagają.

Na przestrzeni lat zwiększaliśmy dostępność różnorodnych opcji dostępnych w normalnym procesie produkcyjnym. Jednak montaż wszystkich akcesoriów i elementów wyposażenia w fabryce nie był możliwy – aż do teraz.

Przedstawiamy Valtra Unlimited – zupełnie nowy sposób wybory Twojego własnego ciągnika. Wszystko, czego chcesz, czego potrzebujesz, tak jak lubisz, zamontowane już w fabryce.

Prosto z fabryki

Valtra Unlimited Studio zostało otwarte przy fabryce Valtra w Suolahti, w Finlandii. Zajmuje się montowaniem akcesoriów i elementów wyposażenia, których nie można zamontować bezpośrednio na linii montażowej w normalnym procesie produkcji.

Członkowie zespołu Valtra Unlimited to wykwalifikowani eksperci, którzy dodatkowo czerpią z umiejętności i doświadczenia wszystkich pracowników fabryki. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo nawet w przypadku niestandardowego wyposażenia. Wszystkie akcesoria i elementy montowane przez Studio Valtra Unlimited, są objęte fabryczną gwarancją producenta. Dostarczamy także usługi serwisowe i części zamienne.

Valtra Unlimited – prosto z fabryki.

Prosto z fabryki
Powrót do góry

Nieograniczone możliwości

Valtra Unlimited Studio może wyposażyć Twój ciągnik tak, aby spełniał wszystkie indywidualne potrzeby. Jeżeli szukasz ciągnika do robót drogowych, specjalistycznego sprzętu do prac leśnych, a może konkretnej funkcji do zastosowań w rolnictwie, zawsze możesz polegać na Valtra Unlimited. Akcesoria i wyposażenie dostępne w Unlimited Studio obejmują m.in. specjalny kolor lakieru, dodatkowe światła, systemy stereo, antyalkoholową blokadę zapłonu i wiele innych opcji.

Ciągniki Valtra produkowane na zamówienie przez zespół Unlimited można rozpoznać po specjalnym logo Valtra Unlimited umieszczonym na masce oraz na kierownicy ciągnika.

Powrót do góry

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, jak skomplikowane i trudne zadanie przed Tobą stoi, zgłoś się do nas. Twój dealer Valtra pomoże Ci w złożeniu zamówienia. Skontaktuj się z nami
Powrót do góry