Valtra sponsorem tytularnym TŻ Start Gniezno

17.09.2010
Valtra sponsorem tytularnym TŻ Start Gniezno
Valtra rozszerza współpracę z Towarzystwem Żużlowym Start Gniezno! Do końca obecnych rozgrywek zespół z Gniezna będzie występował pod nazwą: Valtra Start Gniezno.
Nasza firma wspiera klub od początku tegorocznego sezonu, a teraz zdecydowaliśmy się zostać też sponsorem tytularnym. Na początku kwietnia przekazaliśmy Startowi Gniezno nowoczesny ciągnik Valtra N141 HiTech, który służy trenerowi zespołu, Leonowi Kujawskiemu, do przygotowywania nawierzchni do treningów i wszystkich zawodów odbywających się w tym mieście.

Mamy nadzieję, że rozszerzenie współpracy właśnie w takim momencie sezonu podziała na zawodników  klubu tylko mobilizująco. Tym bardziej, że już w niedzielę czeka ich niezwykle ważny mecz z Marmą Hadykówką Rzeszów. Ewentualna wygrana gospodarzy za trzy punkty spowoduje, że staną się głównym kandydatem do zajęcia drugiego miejsca, które uprawnia do jazdy w barażach o awans do Ekstraligi. Trzymamy kciuki i zachęcamy do dopingowania naszych zawodników na stadionie!

Więcej informacji szukaj na stronie Klubu: http://www.start.gniezno.pl oraz na stronach Miasta Gniezna: www.gniezno.com.pl  i Sportowych Faktów: http://www.sportowefakty.pl

Valtra sponsorem tytularnym TŻ Start Gniezno


« Powrót na stronę główną