FH AGRO JUREK s.c. z ciągnikami VALTRA na XX Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGROPROMOCJA

07.09.2010
FH AGRO JUREK s.c. z ciągnikami VALTRA na XX Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGROPROMOCJA
Już po raz trzeci z rzędu nasz Dealer ciągników VALTRA na terenie województwa małopolskiego – firma FH AGRO JUREK s.c. z Sulechowa aktywnie uczestniczyła w XX -tej edycji Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGROPROMOCJA, która odbyła się w dniach 4 – 5 września 2010 w Nawojowej k. Nowego Sącza.
Na wystawie można było zapoznać się z następującymi zestawami ciągników :

1. VALTRA T 152 Versu o mocy 150 KM w kolorze srebrnym, metalizowanym – ciągnik wyposażony w skrzynię półautomatyczną, przedni podnośnik TUZ z obciążnikiem oraz w oś amortyzowaną z prasą zmienno-komorową KUHN VB 2160

2. VALTRA N 92 HiTech o mocy 101 KM w kolorze czerwonym, zwykłym z przetrząsarko-zgrabiarką HAYBOB 300.

Podczas wystawy przybyli rolnicy z województwa małopolskiego, głównie z powiatów: nowosądeckiego, nowotarskiego oraz gorlickiego mieli możliwość poznania nowości i szerokiej gamy produktów VALTRA ( zwłaszcza ciągnik serii T 152 Versu w kolorze srebrnym, metalizowanym przyciągnął dużą uwagę Klientów ) oraz konstruktywnej rozmowy z przedstawicielami firm: właścicielem  firmy FH AGROJUREK s.c.  Krzysztofem Jurkiem oraz Account Managerem - Łukaszem Pudo. Działania Dealera VALTRY aktywnie wspierał Regionalny Szef Sprzedaży z firmy AGCO Sp. z o.o. - Wacław Wandelt.  Klientów interesowały parametry techniczne oraz osiągi ciągników VALTRA, szczególnie w perspektywie zbliżającego się naboru wniosków na dofinansowanie gospodarstw rolnych w ramach dotacji z Unii Europejskiej.

Na zakończenie wystawy nasz Dealer został wyróżniony w konkursie „Najlepsza ekspozycja” w branży „Mechanizacja rolnictwa”. Nagrodę wręczał Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Krakowie oraz Prezydent Miasta Nowy Sącz.    

Mimo zmiennej pogody, słonecznej soboty i ulewnej niedzieli wystawę AGROPROMOCJA należy zaliczyć do bardzo udanych chociażby z powodu dużego zainteresowania ciągnikami VALTRA  oraz konkretnych zapytań odnośnie ciągników z możliwością wykorzystania w pracach komunalnych oraz leśnych.

Dziękujemy Państwu  za przybycie na nasze stoisko podczas minionego weekendu i już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejną  XXI –szą edycję Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGROPROMOCJA w  Nawojowej  we wrześniu 2011 roku !

FH AGRO JUREK s.c. z ciągnikami VALTRA na XX Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGROPROMOCJA


« Powrót na stronę główną