Targi AGROTECH w Kielcach już wkrótce! Zapraszamy!

22.02.2010
Targi AGROTECH w Kielcach już wkrótce! Zapraszamy!
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH odbędą się w Kielcach w dniach 12-14 marca br.. AGCO Sp. z o.o. posiada swoje stoisko nr 6 w Pawilonie A, gdzie na powierzchni blisko 400m2 zaprezentuje ciągniki Valtra (w tym nagrodzony Złotym Medalem targów Polagra 2010 Premiery model Valtra Direct) oraz maszyny Challenger.
Targi AGROTECH są jedną z najważniejszych i najchętniej odwiedzanych imprez branży rolniczej w Polsce. W 2009 r. targi odwiedziło 40 tysięcy gości a swoją ofertę zaprezentowało blisko 500 wystawców z 13 państw (w tym 800 modeli najnowocześniejszych maszyn i urządzeń do prac polowych i 200 modeli ciągników) a wszystko zlokalizowane na 40 tysiącach metrów kwadratowych. Na targach AGROTECH, jak co roku, można będzie obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów. Targi te to okazja do zapoznania się z bogatym asortymentem sprzętu dla rolnictwa. Na tle wystawców zagranicznych polska oferta handlowa zawsze prezentuje się bardzo dobrze i konkurencyjnie.

Popularność targom AGROTECH zapewniają także premiery i pokazy nowości, będące świadectwem niezwykłego postępu technologicznego, jaki w ciągu kilku ostatnich lat dokonał się w rolnictwie. Nie bez powodu to właśnie podczas targów AGROTECH, co roku wręczana jest prestiżowa nagroda Maszyna Rolnicza Roku, przyznawana przez Instytut Budownictwa, Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa.

Targi to nie tylko pokaz maszyn, ale również forma edukacji dla rolników. Także w 2010 roku podczas edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH zostaną uruchomione punkty konsultacyjne dla rolników. Fachowych porad z zakresu programów pomocowych będą udzielali pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Zwiedzający będą mogli uzyskać informacje między innymi na temat nowych zasad płatności bezpośrednich, w tym dopłat do bydła oraz roślin strączkowych i motylkowych. Specjaliści doradzą, jakie dokumenty należy złożyć, aby uzyskać rentę strukturalną lub skorzystać z dotacji na modernizację gospodarstwa. Dodatkowo będzie można dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić aby skorzystać ze znowelizowanego programu „Młody rolnik”.

Tradycyjnie równolegle do AGROTECHU odbędą się Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.*

Więcej informacji o targach AGROTECH na: www.targikielce.pl

* Żródło: Strona internetowa Targów Kielce www.targikielce.pl

Targi AGROTECH w Kielcach już wkrótce! Zapraszamy!


« Powrót na stronę główną