share
valtra tractor cabin people talking

WYSZKOLENI PROFESJONALIŚCI

SZKOLENIA VALTRA

SCENTRALIZOWANE SZKOLENIE

Centrum szkoleniowe firmy Valtra w zakładach Suolahti w Finlandii zajmuje się szkoleniem międzynarodowego personelu obsługi serwisowej oraz dystrybucji części zamiennych. Scentralizowane szkolenia umożliwiają utrzymanie stałego poziomu usług o wysokiej jakości oraz zapewniają szybki przepływ informacji od naszych klientów do całej organizacji Valtra.

WIEDZA TECHNICZNA

Technicy Państwa dealera otrzymują najlepsze możliwe szkolenie w światowej klasy centrum szkoleniowym Valtra zlokalizowanym w Suolahti, Finlandia lub w swoim lokalnym zakładzie szkoleniowym AGCO. Centralnie zarządzane szkolenie zapewnia wysokiej jakości i spójne serwisowanie i umożliwia technikom dealera uzyskanie absolutnej pewności siebie w dobrej obsłudze klienta.

Technicy twojego dealera będą mieli okazję uczestnictwa w specyficznym dla produktu programie praktyk oraz w kursach będących częścią Akademii AGCO. Celem zapewnienia coraz wyższych standardów wprowadziliśmy schematy nagradzania, które pozwalają odkryć najlepsze talenty techników dealera. Dajemy również technikom szansę poszerzenia swoich horyzontów o programy wymiany z innymi dealerami na całym świecie.

AGCOnet

Zarówno w warsztacie, jak i w terenie, technicy mają bezpośredni dostęp do biblioteki AGCO Net Intranet. Codziennie aktualizowana biblioteka dostarcza im  najnowsze wiadomości i informacje techniczne odnośnie naszych maszyn.