INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA
I WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA
I WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

Inteligentny

Nowy podłokietnik SmartTouch

Mocny

Nowy S394 o mocy 405 KM

Wydajność

przez cały dzień

Najlepszy plon

z każdego centymetra Twoich pól

Ciągniki Valtra serii S

NOWY CIĄGNIK VALTRA S394 O MOCY 405 KM

CZY ZASTANAWIASZ SIĘ NAD RENTOWNOŚCIĄ INWESTYCJI? MY TAK. Valtra serii S czwartej generacji to ciągnik, którego zrównoważone osiągi pomogą uzyskać najwięcej z nowej inwestycji — maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach. Skonstruowaliśmy niezawodną maszynę, w której można połączyć wszystkie pożądane usługi. To zapewnia uzyskanie najlepszego możliwego poziomu zwrotu z dokonanej inwestycji. Ciągniki serii S wyposażono we wszelkie potrzebne funkcje z pominięciem wszystkich zbytecznych. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany, ponieważ rentowność jest sumą konkurencyjnej technologii, niezawodności, kosztów eksploatacji, ergonomii, usług i wartości przy odsprzedaży. Czyni to markę Valtra racjonalnym wyborem inwestorów.

Ciągnik Valtra serii S. Główne cechy

  • NOWY podłokietnik SmartTouch — bardziej intuicyjny niż smartfon.
  • Silnik AGCO POWER 84 AWF: Pierwszy silnik do ciągników spełniający wymagania normy emisji spalin Stage 4.
  • Przekładnia AVT: Lider rynku spełniający najwyższe wymagania.
  • Ergonomiczny układ sterowania, przestronna kabina z pneumatycznym zawieszeniem
  • Ciągniki Valtra pracują w obu kierunkach, znacznie podnosząc wydajność (do 15%).
  • Każdy ciągnik serii S jest wyposażony w funkcje niezbędne w ramach rolnictwa precyzyjnego. AutoGuide Ready w standardzie.
Powrót do góry

Model KM kW Nm Wydajność hydrauliki l/min
S274 300 221 1300 205
S294 325 239 1390 205
S324 350 257 1500 205
S354 380 279 1590 205
S374 400 294 1600 205
S394 405 298 1600 205
Pobierz specyfikacje techniczne tych modeli
Powrót do góry

NOWY PODŁOKIETNIK VALTRA SmartTouch W CIĄGNIKACH SERII S.

NOWY PODŁOKIETNIK VALTRA SmartTouch W CIĄGNIKACH SERII S.

SmartTouch — najlepsze połączenie fińskiej myśli projektowej i konstrukcyjnej. Bardziej intuicyjny niż smartfon. Ustawienia są bardziej dostępne — dwoma dotknięciami lub szybkimi przesunięciami.

Dowiedz się więcej o nowym podłokietniku Valtra SmartTouch

Back to top

NAJLEPSZY SILNIK NA RYNKU

NAJLEPSZY SILNIK NA RYNKU

Inwestycja w ciągnik Valtra serii S to również inwestycja w najbardziej niezawodną i wydajną technologię silników dostępną na rynku.

Korzenie firmy AGCO POWER jako producenta silników sięgają ponad 60 lat wstecz. Firma AGCO POWER jest światowym liderem w branży silników do pojazdów terenowych, a jej fabryka produkuje ponad 70 000 silników rocznie.

Nowoczesny, niezawodny silnik AGCO POWER 8,4 AWF to kluczowy czynnik decydujący o wydajności ciągników z serii S. W silniku zastosowano najnowszą technologię AGCO POWER z bezobsługowym układem hydraulicznej regulacji luzu (HLA), zgodną z normą emisji Tier 4 Final, Stage 4. Ta sama technologia zapewnia również niezawodność silnika bez żadnego wzrostu kosztów eksploatacji. Technologia SCR firmy AGCO POWER została wprowadzona w roku 2008 wraz z serią S — były to pierwsze ciągniki na świecie wyposażone w tę technologię. Nowy model S394 zapewnia do 24 kW więcej mocy podawanej na nieruchomy WOM lub podczas holowania wymagającego dużej mocy.

Duży ciągnik rolniczy to duża inwestycja

Zwraca się dzięki solidności, mocy, ergonomii i wydajności.

Duże ciągniki Valtra – sprawdzone w najtrudniejszych warunkach

Sprawdzone - w najtrudniejszych warunkach

60 lat doświadczenia.
Valtra produkuje ciągniki od ponad 60 lat. Każdy ciągnik Valtra rodzi się z naszego wieloletniego doświadczenia. Twój ciągnik Valtra serii S to także serwis, który dba o zyski w Twoim biznesie dziś i w przyszłości.

Sprawdzone w najtrudniejszych warunkach
Nasz rygorystyczny program testów zakłada sprawdzenie ciągników w ekstremalnych warunkach od plantacji trzciny cukrowej w Brazylii po śnieżne i mroźne zimy Finlandii.

Wydłużona opieka serwisowa
Regularne przeglądy i pełna historia serwisowa pomagają zmaksymalizować wydajność i wartość rynkową Twojego ciągnika, minimalizując koszty eksploatacji. Z pakietem Valtra Premium Care możesz oszacować standardowe koszty utrzymania aż do 10 000 motogodzin użytkowania ciągnika.

Części zamienne na następny dzień
Rozbudowany serwis części zamiennych Valtra zapewnia niezbędne części, których potrzebujesz, nawet następnego dnia, możesz więc utrzymać wydajność ciągnika, gdy jest to naprawdę ważne – w czasie orki i zbiorów.

Maszyny Valtra to duża moc, na którą możesz liczyć

Moc - na którą możesz liczyć

Silnik AGCO Power 84 AWF
Moc prosto z Finlandii, numer 1 na świecie! Oto pierwszy silnik do ciągników, który spełnia wymagania norm emisji spalin Tier 4 Final. Dzięki tej technologii silnik charakteryzuje się niezawodnością, nie zwiększając jednak kosztów eksploatacji.

Przekładnia AVT
Bezstopniowa przekładnia AGCO Variable Transmission (AVT) jest liderem na rynku i to nie bez powodu. Jej popularność opiera się na wszechstronności i oszczędności paliwa. Możesz wybrać jeden z dwóch trybów pracy – automatyczny lub ręczny – dzięki czemu zoptymalizujesz zużycie paliwa, wydajność i komfort jazdy.

Twin Turbo
Nowe ciągniki Valtra z serii S mają system dwóch działających równolegle turbosprężarek, dzięki którym zwiększa się moment obrotowy przy mniejszej prędkości obrotowej silnika oraz niższej temperaturze spalin, co zwiększa trwałość silnika i zmniejsza koszty eksploatacji.

Oszczędność paliwa
Wydajność ciągników z serii S zawsze była dobra, lecz teraz, z silnikiem 8.4 AWF AGCO Power, zmniejszyliśmy zużycie paliwa o kolejne 5%.

SigmaPower
Gdy potrzebujesz więcej mocy dla WOM, układ Sigma Power pozwoli silnikowi wyprodukować do 10% więcej mocy - aż do 400 koni mechanicznych dla największych ciągników z serii S.

Widok z przestronnej kabiny ciągnika

Wydajność - przez cały dzień

Przestronna kabina
Duża kabina z czteropunktowym zawieszeniem pneumatycznym zapewnia komfort pracy operatora, który pozostaje wypoczęty i zdolny do pracy przez cały dzień.

AutoComfort
AutoComfort wykorzystuje najnowsze technologie. Czujniki podają informacje do systemu kontroli, dzięki czemu kabina jest zawsze we właściwym położeniu.

Pracuj przez cały rok
Ciągniki z serii S zostały zaprojektowane do całorocznej pracy, a zatem standardowym wyposażeniem w kabinie jest ogrzewanie i klimatyzacja. Fotel operatora także posiada wentylację.

Valtra ARM
Opatentowany podłokietnik Valtra ARM zapewnia doskonałe oparcie we wszystkich sytuacjach, jest komfortowy i prosty w użyciu. Dostępne na podłokietniku elementy sterujące pozwalają w prosty sposób kontrolować przekładnię, układ hydrauliczny oraz prędkość jazdy.

Praca na maszynach Valtra, to gwarancja najlepszego plonu

Najlepszy plon - z każdego centymetra Twoich pól

TwinTrac
Traktory rolnicze Valtra mogą pracować w obu kierunkach, co w sposób znaczący zwiększa produktywność (nawet do 15%). Przełączanie do układu jazdy tyłem TwinTrac jest łatwe i szybkie. Pedały i regulowana kierownica znajdują się z tyłu kabiny, zaś pozostałe elementy sterujące znajdują się na podłokietniku Valtra ARM, który obraca się do tyłu wraz z siedzeniem.

FUSE open system
FUSE to system, z którego możesz korzystać stosując maszyny, produkty i aplikacje innych producentów. Dzięki FUSE będziesz zarządzać danymi z wszystkich urządzeń w swoim gospodarstwie, a cały łańcuch produkcyjny będzie elementem tego samego systemu.

AgCommand
Telemetria AgCommand pozwala Ci monitorować ciągnik w każdym momencie jego pracy. Dzięki AgCommand możesz zarządzać przeglądami serwisowymi, raportami błędów i wydajnością.

AutoGuide 3000
AutoGuide 3000 to zaprojektowany przez AGCO system automatycznego sterowania, który już znajduje zastosowanie na tysiącach ciągników. Dzięki temu zaawansowanemu systemowi zaoszczędzisz na czasie, paliwie i materiałach, zmniejszając jednocześnie różnice wydajności między operatorami.

Valtra jest sponsorem zawodów tractor pullingu w Europie

Sprawdzona i przetestowana

Ekstremalna siła uciągu
Valtra jest sponsorem zawodów tractor pullingu w Europie w kategorii Pro Stock. Ciągniki startujące w zawodach maja konstrukcje oparte na aktualnych modelach ciągników Valtra a wiele komponentów jest takich samych jak w modelach serii S.

Udział Valtry w zawodach promuje badania i rozwój, dostarczając cennych informacji na temat wydajności ciągnika podczas ekstremalnych obciążeń oraz jak przenieść moc na grunt w najbardziej optymalny sposób. Innymi słowy, informacje zebrane podczas zawodów pomagają nam zmaksymalizować także wydajność Twojej Valtry.

Więcej informacji o Valtra Tractor Pulling

Pobierz broszurę ciągnika S394
Pobierz broszurę Serii S
Powrót do góry