DUŻY TRAKTOR
DUŻE REZULTATY

DUŻY TRAKTOR
DUŻE REZULTATY

Sprawdzone

w najtrudniejszych warunkach

Moc

na którą możesz liczyć

Wydajność

przez cały dzień

Najlepszy plon

z każdego centymetra Twoich pól

Valtra serii S

Duże ciągniki rolnicze serii S zostały zaprojektowane i zbudowane w taki sposób, aby poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Możesz na nich zawsze polegać.

Czy zastanawiałeś się nad rentownością swojej inwestycji? My to zrobiliśmy. Rozmawiamy z rolnikami każdego dnia. Efektem tego jest nowa Valtra serii S, czwartej generacji, która została przetestowana w trudnych warunkach pracy, aby zoptymalizować możliwości techniczne, ergonomię i wydajność. Razem z AGCO, traktor rolniczy Valtra serii S, będzie wspierał rentowność Twojego biznesu dzisiaj i w przyszłości.

Ciągnik Valtra serii S to:

  • Silnik AGCO Power 84 AWF: moc prosto z Finlandii, numer 1 na świecie!
  • Bezstopniowa przekładnia AVT: lider na rynku spełniający największe wymagania Klienta.
  • Ergonomia: przestronna, amortyzowana kabina, podłokietnik Valtra ARM.
  • TwinTrac: układ jazdy tyłem, który zapewnia wysoką wydajność niezależnie od kierunku jazdy.
  • System gotowości AutoGuide Ready: dla potrzeb rolnictwa precyzyjnego zespół sterowania automatycznego AutoGuide Ready w standardzie.
Powrót do góry

Model Maks. moc KM
standard/z doładowaniem
Maks. moment obrotowy Nm
standard/z doładowaniem
Wydajność hydrauliki l/min
S274 270/290 1220/1300 205
S294 295/315 1300/1390 205
S324 320/350 1390/1500 205
S354 350/370 1530/1590 205
S374 370/400 1540/1600 205
Pobierz specyfikacje techniczne tych modeli

Powrót do góry

Duży ciągnik rolniczy to duża inwestycja

Zwraca się dzięki solidności, mocy, ergonomii i wydajności.

Duże ciągniki Valtra – sprawdzone w najtrudniejszych warunkach

Sprawdzone - w najtrudniejszych warunkach

60 lat doświadczenia.
Valtra produkuje ciągniki od ponad 60 lat. Każdy ciągnik Valtra rodzi się z naszego wieloletniego doświadczenia. Twój ciągnik Valtra serii S to także serwis, który dba o zyski w Twoim biznesie dziś i w przyszłości.

Sprawdzone w najtrudniejszych warunkach
Nasz rygorystyczny program testów zakłada sprawdzenie ciągników w ekstremalnych warunkach od plantacji trzciny cukrowej w Brazylii po śnieżne i mroźne zimy Finlandii.

Wydłużona opieka serwisowa
Regularne przeglądy i pełna historia serwisowa pomagają zmaksymalizować wydajność i wartość rynkową Twojego ciągnika, minimalizując koszty eksploatacji. Z pakietem Valtra Premium Care możesz oszacować standardowe koszty utrzymania aż do 10 000 motogodzin użytkowania ciągnika.

Części zamienne na następny dzień
Rozbudowany serwis części zamiennych Valtra zapewnia niezbędne części, których potrzebujesz, nawet następnego dnia, możesz więc utrzymać wydajność ciągnika, gdy jest to naprawdę ważne – w czasie orki i zbiorów.

Maszyny Valtra to duża moc, na którą możesz liczyć

Moc - na którą możesz liczyć

Silnik AGCO Power 84 AWF
Moc prosto z Finlandii, numer 1 na świecie! Oto pierwszy silnik do ciągników, który spełnia wymagania norm emisji spalin Tier 4 Final. Dzięki tej technologii silnik charakteryzuje się niezawodnością, nie zwiększając jednak kosztów eksploatacji.

Przekładnia AVT
Bezstopniowa przekładnia AGCO Variable Transmission (AVT) jest liderem na rynku i to nie bez powodu. Jej popularność opiera się na wszechstronności i oszczędności paliwa. Możesz wybrać jeden z dwóch trybów pracy – automatyczny lub ręczny – dzięki czemu zoptymalizujesz zużycie paliwa, wydajność i komfort jazdy.

Twin Turbo
Nowe ciągniki Valtra z serii S mają system dwóch działających równolegle turbosprężarek, dzięki którym zwiększa się moment obrotowy przy mniejszej prędkości obrotowej silnika oraz niższej temperaturze spalin, co zwiększa trwałość silnika i zmniejsza koszty eksploatacji.

Oszczędność paliwa
Wydajność ciągników z serii S zawsze była dobra, lecz teraz, z silnikiem 8.4 AWF AGCO Power, zmniejszyliśmy zużycie paliwa o kolejne 5%.

SigmaPower
Gdy potrzebujesz więcej mocy dla WOM, układ Sigma Power pozwoli silnikowi wyprodukować do 10% więcej mocy - aż do 400 koni mechanicznych dla największych ciągników z serii S.

Widok z przestronnej kabiny ciągnika

Wydajność - przez cały dzień

Przestronna kabina
Duża kabina z czteropunktowym zawieszeniem pneumatycznym zapewnia komfort pracy operatora, który pozostaje wypoczęty i zdolny do pracy przez cały dzień.

AutoComfort
AutoComfort wykorzystuje najnowsze technologie. Czujniki podają informacje do systemu kontroli, dzięki czemu kabina jest zawsze we właściwym położeniu.

Pracuj przez cały rok
Ciągniki z serii S zostały zaprojektowane do całorocznej pracy, a zatem standardowym wyposażeniem w kabinie jest ogrzewanie i klimatyzacja. Fotel operatora także posiada wentylację.

Valtra ARM
Opatentowany podłokietnik Valtra ARM zapewnia doskonałe oparcie we wszystkich sytuacjach, jest komfortowy i prosty w użyciu. Dostępne na podłokietniku elementy sterujące pozwalają w prosty sposób kontrolować przekładnię, układ hydrauliczny oraz prędkość jazdy.

Praca na maszynach Valtra, to gwarancja najlepszego plonu

Najlepszy plon - z każdego centymetra Twoich pól

TwinTrac
Traktory rolnicze Valtra mogą pracować w obu kierunkach, co w sposób znaczący zwiększa produktywność (nawet do 15%). Przełączanie do układu jazdy tyłem TwinTrac jest łatwe i szybkie. Pedały i regulowana kierownica znajdują się z tyłu kabiny, zaś pozostałe elementy sterujące znajdują się na podłokietniku Valtra ARM, który obraca się do tyłu wraz z siedzeniem.

FUSE open system
FUSE to system, z którego możesz korzystać stosując maszyny, produkty i aplikacje innych producentów. Dzięki FUSE będziesz zarządzać danymi z wszystkich urządzeń w swoim gospodarstwie, a cały łańcuch produkcyjny będzie elementem tego samego systemu.

AgCommand
Telemetria AgCommand pozwala Ci monitorować ciągnik w każdym momencie jego pracy. Dzięki AgCommand możesz zarządzać przeglądami serwisowymi, raportami błędów i wydajnością.

AutoGuide 3000
AutoGuide 3000 to zaprojektowany przez AGCO system automatycznego sterowania, który już znajduje zastosowanie na tysiącach ciągników. Dzięki temu zaawansowanemu systemowi zaoszczędzisz na czasie, paliwie i materiałach, zmniejszając jednocześnie różnice wydajności między operatorami.

Valtra jest sponsorem zawodów tractor pullingu w Europie

Sprawdzona i przetestowana

Ekstremalna siła uciągu
Valtra jest sponsorem zawodów tractor pullingu w Europie w kategorii Pro Stock. Ciągniki startujące w zawodach maja konstrukcje oparte na aktualnych modelach ciągników Valtra a wiele komponentów jest takich samych jak w modelach serii S.

Udział Valtry w zawodach promuje badania i rozwój, dostarczając cennych informacji na temat wydajności ciągnika podczas ekstremalnych obciążeń oraz jak przenieść moc na grunt w najbardziej optymalny sposób. Innymi słowy, informacje zebrane podczas zawodów pomagają nam zmaksymalizować także wydajność Twojej Valtry.

Więcej informacji o Valtra Tractor Pulling

Powrót do góry