share

ZAWSZE POŁĄCZONY W CZASIE RZECZYWISTYM- INFORMACJE O CZASIE, LOKALIZACJI I WYDAJNOŚCI

Valtra Connect to nowa usługa zdalnej telemetrii dla ciągników, która jest dostępna dla każdego posiadacza ciągników Valtra serii N lub T.

Zarządzaj swoimi maszynami we właściwy sposób, we właściwym czasie i we właściwym miejscu - zwiększając produktywność i czas pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów.

Dzięki zdalnemu monitorowaniu maszyny dealer może pomóc w wydłużeniu czasu sprawności i wydajności, zapewniając proaktywne serwisowanie i wsparcie.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Zobacz status całej swojej floty w czasie rzeczywistym

Po zarejestrowaniu się w Connect możesz monitorować stan swoich ciągników. Dzięki dostępnym informacjom możesz zoptymalizować swoją pracę i przeprowadzić skuteczne wyszukiwanie usterek.

Logistyka, pogoda i nieuwaga operatora są częstymi przyczynami przestoju. Korzystając z Connect, aby monitorować stan maszyny i jej codzienne użytkowanie, możesz skrócić czas przestoju i obniżyć koszty paliwa poprzez identyfikację przyczyn nieefektywności.

POKRYWAMY KOSZT PIERWSZYCH 5 LAT

Otrzymasz 5-letnią bezpłatną subskrypcję Connect dla swojego nowego ciągnika. Po prostu podłącz swoją maszynę i ciesz się korzyściami.

UŻYTKOWNICY POLECAJĄ

POZNAJ HISTORIE UŻYTKOWNIKÓW VALTRA CONNECT

Posłuchaj co o usłudze Valtra Connect mówią jej użytkownicy.

Poproś o ofertę

CHCĘ SIĘ POŁĄCZYĆ DO VALTRA CONNECT - JAK MOGĘ TO ZROBIĆ?