share

Prace komunalne

Zwrotne i wszechstronne ciągniki do wszelkich prac komunalnych

x

Masz pytania? Jesteś zainteresowany ofertą?

Zwrotne i wszechstronne ciągniki do wszelkich prac komunalnych

Ciągnik i maszyny Valtra to znakomite rozwiązanie do różnych prac komunalnych i doskonała alternatywa dla pojazdów wykorzystywanych w tej branży.

Szczególne potrzeby samorządów lokalnych wymagają zastosowania konkretnego pojazdu. Szybkie tempo pracy, duże powierzchnie robocze, długie przejazdy, oszczędność paliwa, możliwość stosowania kilku narzędzi i komfort pracowników — tym wszystkim wyzwaniom może sprostać ciągnik komunalny Valtra wyposażony w doskonale dobrany osprzęt.

Dowiedz się więcej o naszych ciągnikach i maszynach komunalnych

POBIERZ BROSZURĘ

DLACZEGO VALTRA?

Po co kupować pięć maszyn, skoro jedna maszyna Valtra jest w stanie wykonać cały szereg prac komunalnych? Zwinność i wszechstronność ciągnika doskonale pasuje do zróżnicowanych wymogów prac komunalnych. Połącz ciągnik Valtra ze specjalnym osprzętem do utrzymania dróg, odśnieżania, koszenia i maszynami do innych prac komunalnych, a otrzymasz całoroczny pojazd wielofunkcyjny do wszystkich zadań.

Masz pytania? Jesteś zainteresowany ofertą?

NAPISZ DO NAS

KORZYŚCI

Poprawa bezpieczeństwa

Podczas prac komunalnych najważniejsze jest bezpieczeństwo. Ciągnik można wyposażyć w dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak kolory sygnałowe, światła ostrzegawcze i blokady alkomatowe.

Większy komfort

Siedzenie w ciągniku komunalnym przez cały dzień, kilka dni z rzędu, bywa męczące, jednak pracę ułatwiają dodatkowe funkcje poprawiające komfort, takie jak specjalne fotele, systemy stereo i spersonalizowane elementy wystroju kabiny.

Lepsza widoczność

Dodatkowe funkcje poprawiające widoczność, takie jak kamera przednia, poprawione lusterka wsteczne, podgrzewane wycieraczki i boczne szyby, gwarantują doskonałą widoczność całego miejsca pracy.

Poproś o ofertę

HISTORIE UŻYTKOWNIKÓW CIĄGNIKÓW I MASZYN KOMUNALNYCH VALTRA

Zobacz więcej artykułów

PRODUKTY, USŁUGI I ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE DLA PRAC KOMUNALNYCH