share

VALTRA UNLIMITED

DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Zapytaj o wycenę

ROZWIĄZANIA DLA ROLNICTWA

OD VALTRA UNLIMITED

ROLNICTWO UNLIMITED

ROZWIĄZANIA DLA LOTNISK

OD VALTRA UNLIMITED

ROZWIĄZANIA KOMUNALNE

OD VALTRA UNLIMITED

SPECJALISTYCZNE ROZWIĄZANIA

OD VALTRA UNLIMITED

Valtra Unlimited
ciągniki na zamówienie

VALTRA UNLIMITED TO MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA CIĄGNIKA ROLNICZEGO SZYTEGO NA MIARĘ I NAPRAWDĘ UNIWERSALNEGO – DOKŁADNIE WEDŁUG TWOICH WYMAGAŃ - KTÓREGO KONSTRUKCJA, WYGODA I MOŻLIWOŚCI SĄ GWARANCJĄ TWOJEGO SUKCESU
Pobierz broszurę

ZAPYTAJ O WYCENĘ

NOWE FUNKCJE

Konfigurowalny system oświetlenia roboczego

Konfigurowalny system oświetlenia roboczego umożliwia operatorom ciągników dostosowanie systemu oświetlenia roboczego do własnych potrzeb. Użytkownicy mogą wybrać preferowaną temperaturę barwową od ciepłej żółtej 2700K do zimnej niebieskiej 6500K oraz intensywność światła od 0 do 2900 efektywnych lumenów. System umożliwia również grupowanie zestawów świateł i sterowanie nimi za pomocą pilota zdalnego sterowania lub specjalnej aplikacji mobilnej.

Valtra - traktor na zamówienie 5 generacji

CHCEMY ROBIĆ RZECZY INACZEJ

Sercem filozofii marki Valtra od zawsze jest spełniać życzenia klientów co do joty. Valtra Unlimited bardzo wysoko podnosi poprzeczkę branży wyposażenia niestandardowego. Pomysł na Valtra Unlimited pojawił się 10 lat temu, bowiem chcieliśmy dać naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują do codziennej pracy. Wiemy, że każdy klient ma specyficzne potrzeby, a także specyficzne wymagania wobec swojego ciągnika. Chcemy oddawać w ręce klientów rozwiązania, które pozwolą im osiągnąć ich cele i odnieść sukces w dziedzinie, na której im zależy: ich pracy.
 
Valtra Unlimited to coś więcej, niż wyposażenie szyte na miarę. To klucz do spokoju ducha klienta. Valtra Unlimited to wyposażenie na zamówienie, które montujemy fabrycznie i obejmujemy naszym serwisem, gwarancją oraz dostępnością części zamiennych w ramach jednego zamówienia. Na tym polega prostota i piękno naszej niepowtarzalnej koncepcji Valtra Unlimited.

 

Zamów wycenę
Ciągnik na zamówienie 5 generacji Valtra

VALTRA Unlimited: POWIEDZ, CO CHCESZ ZROBIĆ. MY WYMYŚLIMY, JAK TO ZROBIĆ.

Po co kupować pięć różnych ciągników, skoro jeden poradzi sobie z każdym zadaniem? Dzięki nowatorskim rozwiązaniom Valtra Unlimited twój ciągnik rolniczy stanie się maszyną prawdziwie wielozadaniową. Powstanie wedle twoich wymagań, zaś jego konstrukcja, komfort i funkcja pozwolą ci pracować skutecznie w każdych warunkach.

Zamów wycenę
Valtra - ciągnik na zamówienie 5 generacji

OTO TWÓJ CIĄGNIK WIELOZADANIOWY

Ciągnik jest idealną maszyną do prac rolnych, komunalnych, przy utrzymaniu lotnisk, do użytku wojskowego, dla leśnictwa i wielu innych zastosowań.

Chcesz pracować ciągnikiem wydajniej, chcesz zamówić go wybranych kolorach, potrzebujesz dodatkowej hydrauliki siłowej i zaworów zewnętrznych, a może po prostu chcesz dać upust swojej wyobraźni, by mieć ciągnik marzeń? Valtra Unlimited to sposób, by mieć ciągnik, którego potrzebujesz.

Zamów wycenę

USŁUGI

Connect, Care & Go

Spokojna praca. Bez żadnych problemów.

Wierzymy w płynny przepływ informacji pomiędzy naszymi klientami, dealerami, maszynami i zakładami Valtra. Połączenie z naszym systemem umożliwia wybór określonych pakietów serwisowych i gwarancyjnych, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań i wymagań. My zajmujemy się Tobą, a Ty spokojnie zajmujesz się swą pracą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CONNECT, CARE & GO

Historia Valtra Unlimited

W tym roku zebraliśmy niektóre z najbardziej inspirujących historii o Valtra Unlimited. Obejrzyj poniższe filmy, aby dowiedzieć się więcej o historii Valtra Unlimited i niektórych ciekawych rzeczach, które dzieją się teraz!

Valtra Unlimited blog