share
Valtra Unlimited
Rozwiązania szyte na miarę
Zapytaj o wycenę
Rozwiązania dla rolnictwa
od Valtra Unlimited
Unlimited dla rolnictwa
Rozwiązania dla lotnisk
od Valtra Unlimited
Unlimited dla lotnisk
Ciągniki na zamówienie - Valtra
Rozwiązania komunalne
od Valtra Unlimited
Unlimited dla prac komunalnych
Traktory na zamówienie od Valtra
Rozwiązania specjalistyczne
od Valtra Unlimited
Unlimited do zadań specjalnych
VALTRA UNLIMITED TO MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA CIĄGNIKA ROLNICZEGO SZYTEGO NA MIARĘ I NAPRAWDĘ UNIWERSALNEGO – DOKŁADNIE WEDŁUG TWOICH WYMAGAŃ - KTÓREGO KONSTRUKCJA, WYGODA I MOŻLIWOŚCI SĄ GWARANCJĄ TWOJEGO SUKCESU

ZAPYTAJ O WYCENĘ

10-LECIE VALTRA UNLIMITED

Spotkajmy się w 2023 r., w którym swoje 10-lecie będzie obchodziła Valtra Unlimited, studio oferujące najlepsze i wyjątkowe rozwiązania dla klientów. Podzielimy się historiami zadowolonych klientów z przestrzeni ostatnich 10 lat, przedstawimy dwa wyjątkowe pakiety Valtra Unlimited na 10. jubileusz, przyjrzymy się, co czeka nas w przyszłości, i to nie koniec atrakcji!

Valtra - traktor na zamówienie 5 generacji

CHCEMY ROBIĆ RZECZY INACZEJ

Sercem filozofii marki Valtra od zawsze jest spełniać życzenia klientów co do joty. Valtra Unlimited bardzo wysoko podnosi poprzeczkę branży wyposażenia niestandardowego. Pomysł na Valtra Unlimited pojawił się 10 lat temu, bowiem chcieliśmy dać naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują do codziennej pracy. Wiemy, że każdy klient ma specyficzne potrzeby, a także specyficzne wymagania wobec swojego ciągnika. Chcemy oddawać w ręce klientów rozwiązania, które pozwolą im osiągnąć ich cele i odnieść sukces w dziedzinie, na której im zależy: ich pracy.
 
Valtra Unlimited to coś więcej, niż wyposażenie szyte na miarę. To klucz do spokoju ducha klienta. Valtra Unlimited to wyposażenie na zamówienie, które montujemy fabrycznie i obejmujemy naszym serwisem, gwarancją oraz dostępnością części zamiennych w ramach jednego zamówienia. Na tym polega prostota i piękno naszej niepowtarzalnej koncepcji Valtra Unlimited.

 

Zamów wycenę
Ciągnik na zamówienie 5 generacji Valtra

VALTRA Unlimited: POWIEDZ, CO CHCESZ ZROBIĆ. MY WYMYŚLIMY, JAK TO ZROBIĆ.

Po co kupować pięć różnych ciągników, skoro jeden poradzi sobie z każdym zadaniem? Dzięki nowatorskim rozwiązaniom Valtra Unlimited twój ciągnik rolniczy stanie się maszyną prawdziwie wielozadaniową. Powstanie wedle twoich wymagań, zaś jego konstrukcja, komfort i funkcja pozwolą ci pracować skutecznie w każdych warunkach.

Zamów wycenę
Valtra - ciągnik na zamówienie 5 generacji

OTO TWÓJ CIĄGNIK WIELOZADANIOWY

Ciągnik jest idealną maszyną do prac rolnych, komunalnych, przy utrzymaniu lotnisk, do użytku wojskowego, dla leśnictwa i wielu innych zastosowań.

Chcesz pracować ciągnikiem wydajniej, chcesz zamówić go wybranych kolorach, potrzebujesz dodatkowej hydrauliki siłowej i zaworów zewnętrznych, a może po prostu chcesz dać upust swojej wyobraźni, by mieć ciągnik marzeń? Valtra Unlimited to sposób, by mieć ciągnik, którego potrzebujesz.

Zamów wycenę

NOWE CECHY

VALTRA UNLIMITED VIEW

VIEW jest wizyjnym, opartym na kamerach systemem wspomagania operatora, który służy poprawie bezpieczeństwa jazdy na drogach publicznych oraz na polu. System pracuje na danych ISOBUS oraz wykorzystuje algorytmy nauczania maszyn, dzięki którym rozpoznaje zagrożenia w ruchu i ostrzega o nich operatora.

USŁUGI

Connect, Care & Go

Spokojna praca. Bez żadnych problemów.

Wierzymy w płynny przepływ informacji pomiędzy naszymi klientami, dealerami, maszynami i zakładami Valtra. Połączenie z naszym systemem umożliwia wybór określonych pakietów serwisowych i gwarancyjnych, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań i wymagań. My zajmujemy się Tobą, a Ty spokojnie zajmujesz się swą pracą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CONNECT, CARE & GO