share

Valtra Kontrola Sekcji

Wysoka dokładność,
lepsza kontrola

Zarezerwuj jazdę testową Zapytaj o ofertę

Oszczędzaj nakłady i maksymalizuj plony z Section Control

Section Control 96 z Multiboom firmy Valtra wykorzystuje GNSS (Global Navigation Satellite System) i interfejs SmartTouch do automatycznego włączania i wyłączania poszczególnych sekcji narzędzi ISOBUS. Oszczędzaj czas i pieniądze, minimalizując luki, eliminując nakładki i zmniejszając ilość wykorzystywanych materiałów.

Section Control 96 z Multiboom

Valtra Section Control współpracuje z narzędziami ISOBUS, aby sterować nawet 96 indywidualnymi sekcjami opryskiwacza, siewnika, rozsiewacza, maszyny do upraw międzyrzędowych lub dowolnego innego narzędzia ISOBUS z funkcją Section Control. Funkcja Multiboom umożliwia automatyczne sterowanie maksymalnie trzema pojedynczymi belkami. Oznacza to, że osprzęt montowany z przodu i z tyłu może być używany jednocześnie. Wszystko jest płynnie i łatwo kontrolowane z interfejsu SmartTouch.

TWOJE KORZYŚCI

zapytaj o ofertę

PRECYZJA

Section Control 96 działa w połączeniu z automatycznym prowadzeniem Valtra Guide, dostępnym z dokładnością do centymetra. Ustawienia nakładek można łatwo kontrolować, na przykład tak, aby podczas precyzyjnego siewu ostatnie ziarno padło albo dokładnie na pierwszą linię uwrocia, albo z „rozstawem półrzędowym”. Po nakreśleniu istniejącej granicy pola, tryb Headland pozwala na oczyszczenie wnętrza pola przed uwrociem, co skutkuje mniejszym zagęszczeniem gleby podczas kultywacji i siewu.

multiboom i isobus

Multiboom umożliwia działanie funkcji Section Control w wielu narzędziach ISOBUS na maksymalnie trzech belkach, bez względu na to, czy są one zamontowane z przodu, z tyłu, czy też po  obu stronach. Aż 96 pojedynczych sekcji lub elementów narzędzi może być automatycznie włączanych i wyłączanych.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA

Siewnikami, opryskiwaczami, rozrzutnikami i narzędziami do upraw międzyrzędowych kompatybilnymi z ISOBUS można sterować za pomocą Section Control 96 z Multiboom z ekranu dotykowego podłokietnika SmartTouch. Wystarczy podłączyć narzędzie ISOBUS do ciągnika, a wszystkie istotne dane zostaną przesłane. Drugi ekran SmartTouch Extend może również służyć do wyświetlania przeglądu podczas pracy. Szybkie i dokładne rozpoznawanie kierunku automatycznie wykrywa, kiedy ciągnik cofa.