share

O FIRMIE Valtra

KIM JESTEŚMY

Valtra jest pionierem w opracowywaniu i personalizowaniu łatwych w użyciu rozwiązań dla ciągników, sprawdzających się w szerokim zakresie zastosowań. Naszą misją jest pomaganie klientom w rozwijaniu ich działalności poprzez maksymalizację zwrotu z inwestycji. Jesteśmy głęboko przekonani, że ciągnik to najbardziej uniwersalna maszyna dla wielu segmentów rynku, oferująca nieograniczone funkcje spełniające potrzeby naszych klientów.

Ciągniki i usługi Valtra są doceniane za niezawodność, uniwersalność, wytrzymałość i skandynawskie korzenie. Każdy ciągnik jest specjalnie projektowany na potrzeby danego klienta i produkowany tak, aby wytrzymywać najtrudniejsze warunki klimatyczne oraz zapewniać najwyższy poziom wydajności w najbardziej wymagających warunkach roboczych. 

Współczesne ciągniki Valtra łączą w sobie dziedzictwo fińskiej firmy Valmet i szwedzkiej Volvo BM. Prekursor wszystkich ciągników Valtra pojawił się przeszło sto lat temu, w 1913 roku, gdy Theofron Munktell zaprezentował model 30-40. Korzenie firmy sięgają 1832 roku w Szwecji i 1951 roku w Finlandii.

NASZE WARTOŚCI

Nasze wartości to fundament firmy Valtra. Są podstawą podejmowanych decyzji, ponieważ to wartości są wyznacznikami naszych relacji z klientami, dostawcami, dystrybutorami i firmą macierzystą, naszą społecznością i pomiędzy nami. Pięć podstawowych wartości to odpowiedzialność, integralność, działanie zespołowe, przejrzystość i szacunek.

Valtra jest jedynym producentem ciągników rolniczych w krajach skandynawskich

NASZA HISTORIA

Valtra produkuje ciągniki od 1951 roku, ale korzenie firmy sięgają znacznie dalej, bo aż do XIX wieku. Obecne ciągniki Valtra przedstawiają kulminację dwóch tradycji: fińskiej – Valmet i szwedzkiej – Volvo BM, podczas gdy firma jest pochodną Eskilstuna Mekaniska Werkstad założonej przez Theofrona Munktella w 1832 roku.

Od początku firma Valmet przeszła wiele zmian i szybko się rozwijała. Zmieniono nie tylko nazwę z Valmet na ValtraValmet, a później na Valtra,         ale także zmieniło się innowacyjne podejście do produktów i usług.

NORDYCKA TRADYCJA

Zgodnie z nordycką tradycją Valtra kładzie ogromny nacisk na ochronę środowiska oraz naturalnych siedlisk przyrodniczych. Od obiektów produkcyjnych do rozwoju nowych funkcji produktów – proaktywnie szukamy sposobów, aby poprawić przyjazne podejście do środowiska.

GDZIE DZIAŁAMY

Valtra jest czołowym producentem ciągników i dostawcą usług serwisowych  w krajach skandynawskich i jedną z najpopularniejszych marek w Ameryce Łacińskiej. Produkujemy ciągniki w najbardziej zaawansowanych fabrykach w Finlandii i Brazylii.

Ponad 1700 pracowników firmy Valtra na całym świecie pracuje na stanowiskach produkcyjnych, inżynierskich i serwisowych.

Ciągniki Valtra są sprzedawane w ponad 75 krajach. W celu znalezienia lokalnego przedstawiciela firmy Valtra, odwiedź stronę Lokalizator dealerów.

KARIERA W VALTRA

Valtra łączy długą i imponującą historię z wiedzą o najnowocześniejszych technologiach. Jesteśmy firmą międzynarodową, co widać w każdym aspekcie naszej pracy. Valtra jest częścią AGCO Corporation, co oznacza, że możemy oferować różnorodne możliwości rozwoju oraz atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach naszej organizacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Przeczytaj najnowsze informacje ze świata Valtra i śledź nadchodzące wydarzenia oraz jazdy testowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

VALTRA JEST ŚWIATOWĄ MARKĄ KONCERNU AGCO

AGCO posiada swoją siedzibę w Duluth, GA, U.S.A. i jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji rozwiązań rolniczych. Dzięki kompletnej linii maszyn rolniczych i powiązanym usługom obsługuje i wspiera bardziej produktywne rolnictwo. Produkty AGCO są sprzedawane poprzez pięć kluczowych marek tj. Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® i Valtra®, które wspierane są przez usługi technologii precyzyjnej i optymalizacji Fuse®.  

Zróżnicowanie techniczne i konstrukcja o wysokiej jakości produktów są połączone z silnym ukierunkowaniem na klienta, a to sprawiło, że AGCO jest wybierane przez profesjonalistów na całym świecie.

www.agcocorp.com

FACEBOOK

SPRAWDŹ

INSTAGRAM

SPRAWDŹ

YOUTUBE

SPRAWDŹ