share

PRACUJ MĄDRZEJ. MIEJ WIĘCEJ Z ŻYCIA.

Wykorzystaj możliwości, jakie dają rolnictwu inteligentne technologie.

Długie godziny w pracy oznaczają mniej czasu na cieszenie się życiem. Czy wiesz, że przesiadując krócej w kabinie pojazdu nadal możesz rozwijać działalność – zyskując więcej czasu na to, co lubisz najbardziej robić? Inteligentne technologie Valtra dla rolnictwa pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, usprawniając proces dokumentowania i zapewniając wyższy zwrot z inwestycji – przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego.

Na czym polega inteligentne podejście Valtra do rolnictwa?

Inteligentne rolnictwo Valtra obejmuje zestaw sprawnie współpracujących technologii – Auto-Guide, ISOBUS, Section Control i Taskdoc – którymi można sterować za pomocą terminala SmartTouch, naszego unikalnego rozwiązania, które wynosi wydajność ciągnika na nowy poziom. Technologia SmartTouch zapewnia łatwiejszą obsługę niż smartfon. Valtra Connect na komputerze stacjonarnym lub smartfonie stanowi idealne dopełnienie tego pakietu.

POBIERZ BROSZURĘ

Jaką korzyść dają inteligentne technologie rolnicze Valtra?

Pobierz arkusz danych, aby zobaczyć wyliczenia potwierdzające, jak skutecznie inteligentne technologie wspierają rolnictwo.

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Inteligentne technologie dla rolnictwa w pakiecie.

Valtra zapewnia narzędzia potrzebne do wykonania pracy w każdych warunkach. To dlatego opracowaliśmy inteligentne technologie, które są zintegrowane z naszymi ciągnikami serii N, T i S. Lepsza jakość życia jest w Twoim zasięgu. Wszystkimi inteligentnymi funkcjami można zarządzać za pomocą unikalnego podłokietnika SmartTouch, stukając i przeciągając elementy na wyświetlaczu.

Interesują Cię bardziej szczegółowe informacje?

POBIERZ BROSZURĘ

Zarezerwuj jazdę testową

Skontaktuj się z nami

Jesteś operatorem ciągnika i chcesz wiedzieć więcej?

POBIERZ INTRUKCJĘ OPERATORA

Jaka moc płynie z danych?

Zapoznaj się z naszą prezentacją

VALTRA BLOG

POCZYTAJ CO MÓWIĄ UŻYTKOWNICY NASZYCH TECHNOLOGII