share

PRACUJ MĄDRZEJ. MIEJ WIĘCEJ Z ŻYCIA.

Z Valtra Smart Farming Twoja praca będzie bardziej precyzyjna, wydajna i opłacalna – przy jednocześnie mniejszym wysiłku. Szybciej zrealizujesz więcej zadań i będziesz mieć więcej czasu na cieszenie się życiem.

Na czym polega inteligentne podejście Valtra do rolnictwa?

Inteligentne rolnictwo Valtra obejmuje zestaw sprawnie współpracujących technologii –  Valtra Guide, ISOBUS, Section Control i Taskdoc. Kluczową zasadą projektowania naszych rozwiązań technologicznych jest łatwość obsługi. Wszystkimi inteligentnymi funkcjami można sterować z naszego wyjątkowego podłokietnika SmartTouch za pomocą zaledwie dwóch dotknięć lub przeciągnięć. Lepsza jakość życia jest na wyciągnięcie ręki – dosłownie.

POZNAJ ROZWIĄZANIA

Wykorzystaj możliwości, jakie dają rolnictwu inteligentne technologie.

Długie godziny w pracy oznaczają mniej czasu na cieszenie się życiem. Czy wiesz, że przesiadując krócej w kabinie pojazdu nadal możesz rozwijać działalność – zyskując więcej czasu na to, co lubisz najbardziej robić? Inteligentne technologie Valtra dla rolnictwa pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, usprawniając proces dokumentowania i zapewniając wyższy zwrot z inwestycji – przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego.

Jak zacząć? Skorzystaj z naszych video-instrukcji.

Zobacz instrukcje video

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Inteligentne technologie dla rolnictwa w pakiecie.

Valtra zapewnia narzędzia potrzebne do wykonania pracy w każdych warunkach. To dlatego opracowaliśmy inteligentne technologie. Lepsza jakość życia jest w Twoim zasięgu. Wszystkimi inteligentnymi funkcjami można zarządzać za pomocą unikalnego podłokietnika SmartTouch, stukając i przeciągając elementy na wyświetlaczu.

VALTRA BLOG

POCZYTAJ CO MÓWIĄ UŻYTKOWNICY NASZYCH TECHNOLOGII

Interesują Cię bardziej szczegółowe informacje?

POBIERZ BROSZURĘ

Zarezerwuj jazdę testową

Skontaktuj się z nami

Jesteś operatorem ciągnika i chcesz wiedzieć więcej?

POBIERZ INTRUKCJĘ OPERATORA

Jaka moc płynie z danych?

Zapoznaj się z naszą prezentacją