share

ROZWIĄZANIA DLA ROLNICTWA

OD VALTRA UNLIMITED

VALTRA UNLIMITED OFERUJE ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ, DZIĘKI KTÓRYM CODZIENNA PRACA JEST LŻEJSZA I WYGODNIEJSZA, CO SPRZYJA JEJ WYDAJNOŚCI I RENTOWNOŚCI

ZAPYTAJ O WYCENĘ

VALTRA UNILIMITED DLA ROLNICTWA

Producent maszyn rolniczych Valtra wraz ze studio Unlimited oferuje rolnikom i podwykonawcom usług rolnych ofertę wyposażenia, które podnosi wydajność pracy i samego ciągnika, a także poziom komfortu i bezpieczeństwa operatora.

Valtra Unlimited Smart Top Link

Podczas korzystania z rozsiewacza zmiana jego ciężaru powoduje zmianę kąta, co prowadzi do nierównomiernego rozsiewu, a to skutkuje nierównym wzrostem roślin. Valtra Unlimited ma rozwiązanie: Smart Top Link. Jest to nowy system automatyzacji hydraulicznego łącznika górnego podczas korzystania z rozsiewacza nawozów. System automatycznie reguluje hydrauliczny łącznik górny w czasie rzeczywistym, zapewniając, że rozsiewacz nawozów pracuje pod optymalnym kątem przez cały czas pracy. Umożliwia to dokładniejszy i bardziej zgodny wzór rozsiewu, co prowadzi do znacznie bardziej równomiernego wzrostu plonów i pozwala zaoszczędzić do 15 euro na hektar. Dostępne dla serii N i T.

Zapytaj o wycenę

VALTRA UNLIMITED VIEW

VIEW jest wizyjnym, opartym na kamerach systemem wspomagania operatora, który służy poprawie bezpieczeństwa jazdy na drogach publicznych oraz na polu. System pracuje na danych ISOBUS oraz wykorzystuje algorytmy nauczania maszyn, dzięki którym rozpoznaje zagrożenia w ruchu i ostrzega o nich operatora.

 

Zapytaj o wycenę

CENTRALNY UKŁAD SMAROWANIA

Valtra Unlimited oferuje automatyczny centralny układ smarowania, który zawsze zapewnia sprawną pracę ciągników rolniczych serii N, T i Q oraz pozwala uniknąć pracochłonnego smarowania ręcznego.

Zapytaj o wycenę

CENTRALNY SYSTEM POMPOWANIA OPON

Nasz inteligentny, centralny system pompowania opon pozwala oszczędzić czas, pieniądze i glebę, chroniąc ją przed zniszczeniem pod kołami ciągnika rolniczego. Montowany przez Unlimited system pompowania opon sterowany jest poprzez magistralę ISOBUS, prezentując faktyczne ciśnienie w ogumieniu na wyświetlaczu SmartTouch. Za pomocą funkcji zaprogramowanych pod przyciskami na SmartTouch możesz wybierać najlepsze ciśnienie w ogumieniu, aby zmniejszyć opory toczenia (w terenie lub na utwardzonych drogach), zmniejszyć głębokość osiadania opon i tym samym ubicie gleby pod nimi, ograniczyć zużycie paliwa nawet o 10-15 procent, czy ograniczyć ścieranie się opon.

Zapytaj o wycenę

UNLIMITED TO NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI.

Zależy ci, aby ciągnik wyglądał tak, jak sobie życzysz? Potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań, aby twoja praca stała się łatwiejsza i wydajniejsza? Odkryj nieskończone możliwości dzięki Valtra Unlimited.

Valtra Unlimited może sprawić, aby twoja flota maszyn wyglądała tak profesjonalnie, jak profesjonalna jest twoja praca: oferujemy różne wzory malowania i oklejenia ciągników. Możesz podnieść wydajność, prędkość i bezpieczeństwo pracy ładowaczami dzięki m.in. przedniej kamerze, wadze ładowacza, czy systemowi X-tilt, czyli hydraulicznie odchylanemu nośnikowi narzędzi.

Nieograniczone możliwości Unlimited mogą podnieść ergonomię i komfort operatora, np. poprzez zmianę miejsca montażu terminala SmartTouch, dokupienie dodatkowych rolet przeciwsłonecznych, a także dzięki ofercie wytrzymałych, profesjonalnie wykonanych wykończeń kabiny, w tym skórzanej tapicerki foteli i kierownicy.

Porozmawiaj z dealerem Valtra aby dowiedzieć się, co może tobie zaoferować, gdy zależy ci na poprawie wydajności produkcji i rentowności twojego gospodarstwa.

Znajdź najbliższego dealera

PODNIEŚĆ WYDAJNOŚĆ I RENTOWNOŚĆ

W tym wpisie na blogu Valtra przyjrzymy się kilku sposobom aby oszczędzić czas, zmniejszyć koszty, podnieść wydajność, a tym samym chronić twój zysk dzięki wyjątkowemu wyposażeniu z oferty Valtra Unlimited.

PRZECZYTAJ WPIS