share

Znajdź wyzwanie, a my znajdziemy sposób.

Oferujemy wszechstronne rozwiązania dla wszystkich segmentów działalności,
od rolnictwa i leśnictwa
po lotnictwo i obronę.

Nieważne, w jakiej branży pracujesz — rolnictwo, leśnictwo, prace komunalne, utrzymanie lotnisk, budownictwo czy inna, Valtra pomoże wykonać każde zadanie. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane tak, aby na pierwszym miejscu stawiać wygodę i łatwość obsługi. Jednocześnie wykorzystujemy najnowsze innowacje techniczne, aby Twoja praca była jak najbardziej ekonomiczna i efektywna. Ciągniki są wprawdzie powszechnie stosowane w rolnictwie, ale ich zwrotność, wszechstronność i możliwość stosowania różnorodnego osprzętu sprawia, że są także idealnym rozwiązaniem dla wielu innych branż i segmentów rynku. 

Wracając do tematu — pochodzimy z Finlandii. Nasze niekończące się zimy i nieprzewidywalne lata stanowią idealne środowisko projektowania ciągników, które sprawdzą się w każdym zastosowaniu i o każdej porze roku. W różnych segmentach działalności zadania zmieniają się z dnia na dzień. Podobnie jak Valtra.

Poproś o ofertę

NASZE ANALIZY I POMYSŁY

Dzięki gruntownej wiedzy i doświadczeniu w zakresie dostosowanych do potrzeb klienta, opartych na technologii rozwiązań dla różnych branż i segmentów, z pasją pomagamy naszym klientom i ich firmom w rozwoju i optymalizacji zasobów w ciągle zmieniającym się świecie, obejmującym tysiące zadań i potrzeb związanych z pracą.

Bądź na bieżąco z naszymi analizami przyszłości i dołącz do świata Valtra!