share

ROZWIĄZANIA KOMUNALNE

OD VALTRA UNLIMITED

VALTRA UNILIMITED OFERUJE NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA DZIĘKI KTÓRYM MOŻESZ MIEĆ CIĄGNIK WIELOZADANIOWY, WYDAJNY I TANI W EKSPLOATACJI
Pobierz broszurę

ZAPYTAJ O WYCENĘ

SŁUŻBY KOMUNALNE

Pojazdy utrzymania komunalnego podlegają specjalnym przepisom prawa, co wymaga specjalnych funkcji.

Valtra Unlimited oferuje rozwiązania, które spełniają oczekiwania urzędów i instytucji publicznych. Ciągniki komunalne z wyposażeniem Valtra Unlimited mogą stać się idealnymi, wielozadaniowymi pojazdami. Specjalistyczne malowanie nadwozia, kolorystyka wyposażenia i światła bezpieczeństwa, znaki ostrzegawcze oraz inne elementy bezpieczeństwa – to wszystko oferuje nasze studio wzornicze Valtra Unlimited. Dobierz do ciągnika Valtra specjalistyczny osprzęt do utrzymania dróg, odśnieżania, koszenia zieleni i innych prac komunalnych — sprawdzi się wtedy w każdych warunkach i o każdej porze roku.

ZAMIATANIE I RÓWNANIE NAWIERZCHNI

Valtra Unlimited współpracuje z siecią partnerów oferujących wysokiej jakości rozwiązania do prac komunalnych, bez względu na porę roku. Jeśli jesienią musisz oczyścić ulice ze śmieci, brudu i liści, albo potrzebujesz maszyny komunalnej do równania dróg żwirowych, postaw na ofertę Valtra Unlimited.

Zapytaj o wycenę

ODŚNIEŻANIE

Jeden ciągnik komunalny na 365 dni pracy! Inwestując w ciągnik Valtra Unlimited możesz liczyć na maksymalną stopę zwrotu. Wystarczy wymienić osprzęt, aby przezbroić ciągnik po lecie do zadań utrzymania zimowego — zrobisz to szybko i sprawnie, nie musząc kupować kolejnej maszyny do prac w innych porach roku. Sprawne odśnieżanie i odladzanie dzięki wysokiej jakości, wytrzymałym pługom i równiarkom.

Zapytaj o wycenę

CIĄGNIKI UNLIMITED DO PRAC KOMUNALNYCH