share
valtra tractor sky

Finansowanie VALTRA

Przystępne opcje finansowanie Valtra

AGCO Finance

W rolnictwie każdy dzień jest inny. Trudne warunki pogodowe, niestabilne ceny towarów i zmieniające się przepisy dominują w codziennym życiu wszystkich przedsiębiorstw rolnych. W tym środowisku niezbędne jest stosowanie wydajnych i zaawansowanych technologicznie maszyn.

AGCO Finance w pełni rozumie potrzeby współczesnych przedsiębiorstw rolniczych. Sprawiamy, że korzystanie z nowoczesnego sprzętu rolniczego jest realistyczną i przystępną opcją. Jako niezawodny i doświadczony dostawca rozwiązań finansowych dla rolnictwa, reagujemy na specjalne wymagania i dostarczamy wysoce elastyczne opcje finansowania dostosowane do Państwa potrzeb.

Korzyści dla Ciebie:

  • Elastyczne, indywidualnie ustalane terminy płatności
  • Nowe i używane maszyny
  • Przejrzyste koszty
  • Szybki i dogodny kredyt / proces dokumentacji
  • Program dostosowany do twoich potrzeb związanych z przepływem gotówkowym
  • Wygodne finansowanie z jednego źródła u Twojego lokalnego dealera Valtra
  • Doradztwo i opieka ekspertów

Skontaktuj się z najbliższym dealerem Valtra i zapytaj o szczegóły..

Zobacz nasz film i poznaj nasze rozwiązania. 

 

Zrównoważone finansowanie gospodarstwa rolnego

Stosujesz praktyki zrównoważonego rolnictwa? W takim razie możemy wesprzeć Cię korzystnymi warunkami finansowania przy zakupie ciągnika Valtra.

Dzięki własnemu funduszowi AGCO Finance Climate Journey Fund i partnerstwu z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym* możesz zakwalifikować się do uzyskania specjalnych warunków finansowych.

Jeśli posiadasz certyfikat zrównoważonego rozwoju, skonsultuj się ze swoim dealerem Valtra i sprawdź czy Twój certyfikat jest uznawany w ramach naszego funduszu Climate Journey Fund. Jeśli tak, możemy zaoferować atrakcyjne rozwiązanie finansowe dla nowej maszyny Valtra.

Ponadto, jeśli planujesz zmodernizować swoją maszynę do najnowszej technologii silnika (Stage V), możesz skorzystać z programu Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) na rzecz łagodzenia zmian klimatu. W ramach programu można uzyskać rabat na wymianę starych maszyn (Stage IV lub starszych).

Skontaktuj się z lokalnym dealerem Valtra, jeśli masz pytania dotyczące zrównoważonych rozwiązań finansowych. Wspólnie ze specjalistami z AGCO Finance znajdą oni dostępne wsparcie dla nowego sprzętu Valtra.

*Wsparcie EBI dla Valtra jest udzielane za pośrednictwem partnera finansowego DLL, jednego z partnerów joint venture AGCO Finance.

Skontaktuj się z dealerem Valtra

Stabilizacja finansowa
i kontrola kosztów

Nie ma dwóch takich samych gospodarstw. Każde z nich ma unikalne cechy i indywidualne wyzwania. Dlatego też oferujemy elastyczne rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać kontrolę nad kosztami.

Przepływ gotówki w gospodarstwie może być często nieprzewidywalny i zależny od wielu czynników zewnętrznych. Pory roku są różne, a ceny się zmieniają, więc utrzymanie finansów na szczycie może być trudne. Aby odnieść sukces i mieć spokój ducha, potrzebujesz stabilności finansowej i pełnej kontroli nad kosztami.

Maszyny i urządzenia są zarówno istotną częścią, jak i poważnym wydatkiem w każdym gospodarstwie. Finansowanie zakupu maszyn Valtra jest teraz łatwiejsze i bardziej elastyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki programowi Kup, Wynajmij, Weź w leasing oferowanemu przez AGCO Finance, dajemy Ci szansę na stworzenie rozwiązania finansowego, które spełni Twoje potrzeby.

POSZUKUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI?

SKONTAKTUJ SIĘ Z LOKALNYM DEALEREM

Zastanawiasz się nad opcjami finansowania Twojej maszyny? Z Valtrą otrzymujesz program finansowania, który najlepiej pasuje do Twojej działalności i potrzeb związanych z przepływem gotówki. Oprócz naszej szerokiej gamy rozwiązań finansowych, w finansowanie mogą być włączone dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie, serwisi przedłużona gwarancja. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym dealerem Valtra lub odwiedź stronę internetową AGCO Finance.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO DEALERA

Sprawdź czy obecnie prowadzimy kampanie dotyczące finansowania fabrycznego

Aktualne kampanie