share

SPECJALISTYCZNE ROZWIĄZANIA

OD VALTRA UNLIMITED

JEDEN CIĄGNIK NA ZAMÓWIENIE OD VALTRA UNLIMITED DO WIELU ZADAŃ SPECJALNYCH. ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ LEPIEJ SPEŁNIAJĄ INDYWIDUALNE OCZEKIWANIA WOBEC RENTOWNEJ PRACY

ZAPYTAJ O WYCENĘ

ROZWIĄZANIA SPECJALISTYCZNE VALTRA UNLIMITED

Dzięki naszym solidnym kontrahentom dysponującym ofertą wysokiej jakości, ciągniki Valtra Unlimited mogą stać się doskonałymi maszynami wielozadaniowymi w wielu sektorach gospodarki. Po co kupować wiele ściśle wyspecjalizowanych maszyn, skoro rozwiązania spersonalizowane od Valtra Unlimited umożliwiają zamówienie jednego ciągnika, który sprawdzi się w wielu zadaniach, i to bez wielkich kosztów? Powiedz do jakich zadań potrzebujesz ciągnika, a my wymyślimy rozwiązanie.

POŻARNICTWO

Traktory Valtra Unlimited nadają się idealnie do gaszenia pożarów w trudnych warunkach terenowych. Valtra Unlimited jest w stanie wyposażyć ciągniki w wiele specjalistycznych urządzeń, np. przyczepy gaśnicze KESLA z pompą zanurzeniową wody ppoż. oraz armatki gaśnicze montowane na wysięgniku ładowacza czołowego, o zasięgu nawet 30 metrów.

Zapytaj o wycenę

ROBOTY ZIEMNE I KOSZENIE ZIELENI

Valtra Unlimited oferuje fabryczny montaż wielu rodzajów specjalistycznego osprzętu, np. koparek, dzięki którym ciągnik staje się wielozadaniową maszyną do prac ziemnych.

Zapytaj o wycenę

SIŁY ZBROJNE

Ciągniki Valtra Unlimited to maszyny doprawdy wielozadaniowe. Dlatego cieszą się zaufaniem w wielu branżach, bowiem są dostępne z elastycznymi rozwiązaniami, które sprawdzą się w wielu różnych rodzajach prac, w tym w logistyce, utrzymaniu dróg, pracach ziemnych, a także do transportu osób.

Zapytaj o wycenę