share
Valtra tractors full model range 5th generation fleet in the field Italy 2021

Ciągniki Valtra

Najlepsze wrażenia z pracy ciągnikiem

Ciągniki Unlimited Inne
valtra seria A
Valtra Seria A

Ciągniki o mocy 75–130 KM
Pracujący bohater.

valtra serii n4 pracująca na polu z ładowaczem czołowym
Valtra Seria N

Ciągniki o mocy 115–201 KM
Rozsądny wielkością. Perfekcyjny w osiągach.

Valtra Seria T

Ciągniki o mocy 170–271 KM
Stworzony do wysiłku. Przyjazny w obsłudze.

Ciągniki Valtra
serii S
280-420 KM

Ciągniki Valtra

Ciągniki rolnicze Valtra

Pierwszy ciągnik Valtra 6 generacji

Seria S to pierwsza Valtra szóstej generacji. To szef na polu. Żadne zadanie nie jest zbyt duże, żaden szczegół nie jest zbyt mały. S z łatwością pcha, podnosi i radzi sobie w najcięższych dniach pracy, a przy tym robi to z precyzją i inteligencją.

Seria S jest produkowana w siedzibie marki Valtra w Suolahti – jednej z najbardziej zrównoważonych fabryk ciągników na świecie. Wszystkie modele serii S szóstej generacji są teraz dostępne z opcjami Valtra Unlimited poprawiającymi rentowność, produktywność i prestiż.

CIĄGNIKI VALTRA: TO JUŻ 5. GENERACJA

Zapoznaj się z  naszą gamą ciągników z serii od F do S. Niezależnie od tego, czy pracujesz w polu, w lesie czy na otwartych drogach, maszyny Valtra będą doskonałym rozwiązaniem. Którą z naszych maszyn wybierzesz?

To już 5. generacja naszych maszyn z serii A, G, N, T i Q.

Wykonaj swoje zadanie. Kup ciągnik Valtra.

ODKRYJ NASZ SHOWROOM

Zobacz jakie nagrody otrzymują nasze ciągniki!

Dowiedz się więcej

Kup, wynajmij, weź w leasing

Maszyny i wyposażenie są zarówno istotną częścią, jak i głównym wydatkiem w każdej działalności rolniczej. Finansowanie maszyny Valtra jest teraz łatwiejsze i bardziej elastyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki programowi Wynajmij, kup, weź w leasing oferowanemu przez AGCO Finance, dajemy Ci możliwość zbudowania rozwiązania finansowego spełniającego Twoje potrzeby.

AGCO Finance

Ciągnik powstaje co 12 minut

Fabryka ciągników w Suolahti w Finlandii co 12 minut produkuje nowy ciągnik Valtra serii A, N lub T. Zakład działa sześć dni w tygodniu w trybie jednozmia­nowym. Oprócz linii montażowej, w Suolahti znajduje się również centrum inżynieryjno-konstrukcyjne, zakład produkcji układów napędowych i centrum części zamiennych. Łącznie w Suolahti pracuje około 950 osób.

Przeczytaj

Nagrody to nie przypadek

Modele ciągników rolniczych Valtra czwartej generacji otrzymały w zeszłym roku wiele międzynarodowych nagród. To nie przypadek, lecz wynik wieloletniej, oddanej pracy.

PRZECZYTAJ

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ VALTRĘ?

Gotowe do podjęcia każdego wyzwania w gospodarstwie, na drodze, na pasie startowym lub w lesie, rolnicze ciągniki Valtra są niezawodnymi maszynami do pracy w każdym środowisku. Każdy traktor jest dostosowany do indywidualnych potrzeb jego właściciela.

Wybierz spośród serii nowych ciągników Valtra, od 75 do 405 KM, wielu modeli i opcji przekładni - wszystkie mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, niezależnie od wykonywanej pracy.

Valtra to rozwiązanie dla wielu branż, takich jak rolnictwo, leśnictwo, prace komunalne, konserwacja lotnisk, budownictwo, przemysł i wiele innych. Wszystkie nasze serie ciągników zostały stworzone z myślą o komforcie operatora i łatwości obsługi, a wszystko to przy wykorzystaniu najnowszych innowacji technologicznych, aby Twoja praca była jak najbardziej opłacalna i efektywna. Wszystkie nasze traktory rolnicze można dostosować do różnych potrzeb.

Chciałbyś przetestować ciągnik?

Umów jazdę próbną

Skontaktuj się z lokalnym dealerem by zapytać o szczegóły.

Lokalizator dealerów

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS

SmartTouch: Prostszy w obsłudze niż Twój Smartfon

Wielokrotnie nagradzany podłokietnik Valtra SmartTouch jest tak łatwy w użyciu, że naprawdę przenosi wydajność Twojego ciągnika na wyższy poziom. Dzięki 9-calowemu ekranowi dotykowemu, inteligentnej, wielofunkcyjnej dźwigni, nowemu joystickowi hydraulicznemu i całkowicie zintegrowanej technologii, SmartTouch odciąża Twoje zadania i zapewnia najlepsze i najprostsze doświadczenia w pracy Twoją pracującą maszyną.

dowiedz się więcej

Valtra Unlimited: Żadnych ograniczeń!

Nasze wyjątkowe studio Unlimited pozwala uzyskać dokładnie taki ciągnik rolniczy, jakiego chcesz i potrzebujesz. Studio Unlimited umożliwia wyposażenie traktorów we wszelkie akcesoria i sprzęt, które nie są dostępne bezpośrednio z linii produkcyjnej podczas normalnego procesu produkcyjnego.

Niezależnie od tego, czy szukasz ciągnika do utrzymania dróg, prac leśnych lub zadań komunalnych, czy też potrzebujesz specjalnych funkcji do celów rolniczych, a nawet obronnych i wojskowych, Valtra Unlimited ma możliwości zbudowania Twojej pracującej maszyny.

dowiedz się więcej

Poproś o ofertę