share

Kariera

KARIERA

Arto Riimala

Projektant

„NAJLEPSZYM ASPEKTEM MOJEJ PRACY SĄ LUDZIE, KTÓRZY POMAGAJĄ TWORZYĆ TE NAGRADZANE NA CAŁYM ŚWIECIE PRODUKTY”

VALTRA JAKO MIEJSCE PRACY

Valtra łączy długą i imponującą historię z wiedzą o najnowocześniejszych technologiach. Jesteśmy firmą międzynarodową, co widać w każdym aspekcie naszej pracy. Valtra jest częścią AGCO Corporation, co oznacza, że możemy oferować różnorodne możliwości rozwoju oraz atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach naszej organizacji.

Valtra uosabia ducha działania i realizacji zadań, w którym każdy pracownik z dumą bierze odpowiedzialność za jakość swojej pracy. W firmie Valtra, w fińskim Suolahti, pracuje niemal 800 pracowników, którzy wykonują różnorodne zadania, w tym badawczo-rozwojowe, sprzedażowe i handlowe, posprzedażowe, logistyczne, finansowe, jakościowe, zaopatrzeniowe i produkcyjne. Jesteśmy bardzo dumni z naszej wyjątkowej obsługi klienta, wysokiej jakości produktów i pasji, z jaką wykonujemy naszą pracę.

Juha Soutua

Kontroler, Centrum Części Zamiennych

„ŁATWO SIĘ PRACUJE, GDY WIESZ, ŻE MOŻESZ ZAWSZE LICZYĆ NA POMOC KOLEGÓW”

WOLNE STANOWISKA W VALTRA I AGCO

Możesz wyszukać wolne stanowiska w Valtra oraz globalnie w AGCO w Internecie pod adresem:  https://careers.agcocorp.com/go/Valtra/2578600/. Możesz się zarejestrować na tej samej stronie, aby otrzymywać automatyczne powiadomienia e-mail, gdy odpowiednie stanowisko będzie dostępne.

OTWARTE REKRUTACJE

LUDZIE W VALTRA

Juha Soutua

Kiedy jeszcze studiowałem, dostałem pracę wakacyjną w Valtra. Po ukończeniu studiów zdecydowałem się aplikować na wolne stanowisko, ponieważ miałem już dobre doświadczenia z tą firmą po wakacjnej pracy. Dostałem to stanowisko i jestem już w Valtra od niemal 20 lat. Pracuję jako kierownik w Centrum części zamiennych. Moja praca jest bardzo zróżnicowana i obejmuje sprawy pracowników, konserwację sprzętu, jak i aspekty jakościowe.

W zasadzie, najlepszym elementem mojej pracy jest jej zróżnicowanie. Moi koledzy są prawdziwymi profesjonalistami tak samo, jak inni ludzie w Valtra. Łatwo się pracuje, gdy wiesz, że możesz zawsze liczyć na pomoc kolegów, a każdy dobrze wykonuje swoją pracę. Mogę przyznać, że najlepszą rzeczą w Valtra są wspaniali pracownicy i fakt, że można pracować z najnowszymi technologiami.

Sanna Vaarala

Zaczęłam pracę w Valtra jako asystentka ds. posprzedażowych i finansowych, po czym dołączyłam do zespołu sprzedażowego Valtra. Teraz pracuję jako ekspert ds. rozwoju sprzedaży i zajmuję się opracowywaniem i wdrażaniem naszych procesów rozwoju sprzedaży. Kolejnym ważnym zadaniem jest rozwój narzędzi zarządzania sprzedażą i wspieranie sprzedaży w ogólnym ujęciu. Jestem także zaangażowana w ciągły program rozwoju cyfrowego firmy Valtra.

Najlepszą rzeczą w Valtra jest międzynarodowy wymiar firmy i zróżnicowane zadania. Najbardziej lubię zadania polegające na wspieraniu sprzedaży i pomaganiu w rozwoju tych działań. Cieszę się, że mogę na nie patrzeć z szerszej perspektywy i odkrywać nowych sposobów na pracę.

Ludzie w Valtra są przyjaźni i otwarci oraz rzeczywiście sprawiają, że czuję się jak w domu. Podczas pracy z każdym wydziałem zauważałam szczere podejście „dalej, zróbmy to”. W Valtra nigdy nie czułam się samotna i odizolowana.

ARTO RIIMALA

Wcześniej pracowałem w Helsinkach w branży doradztwa rozwojowo-badawczego, gdzie pomagałem projektować maszyny leśne i inne produkty. Odkryłem, że praca z dużymi maszynami jest bardzo interesująca, zwłaszcza że jest tu ogromny potencjał do dalszego rozwoju. Dlatego też aplikowałem do Centrum inżynierii Valtra i dostałem tę pracę.

Początkowo pracowałem z projektami przemysłowymi: konceptualizacjami, modelowaniem 3D i tworzeniem modeli. Obecnie głównie zajmuję się ergonomią kabiny – projektowaniem fizycznych i cyfrowych interfejsów użytkownika oraz konceptualizacją i rozwojem tych interfejsów.

Moja praca pozwala mi na angażowanie się w proces rozwoju produktu, od początku do końca, dzięki czemu mogę zobaczyć jak tworzone są nowe ciągniki, od pomysłu do produktu końcowego. Moja praca wymaga ode mnie ciągłego uczenia się nowych rzeczy. Jednak najlepszym aspektem mojej pracy są ludzie, którzy pomagają tworzyć te nagradzane na całym świecie produkty.