share

CONNECT - Nie trać połączenia, gdziekolwiek jesteś, o każdej porze

Wybierając firmę Valtra uzyskujesz dostęp do zespołu profesjonalistów, którzy pomogą Ci wykorzystać potencjał Twojego biznesu. Możesz się kontaktować ze swoim lokalnym dealerem za pośrednictwem naszego internetowego portalu klienta, który oferuje także całodobowy i codzienny dostęp do przewodników oraz informacji o umowie i usługach dotyczących Twoich maszyn. Rozwiązanie telemetryczne Valtra Connect przez cały czas rejestruje pracę ciągnika oraz jego trasę za pomocą GPS. Można wyświetlać historię oraz dane w czasie rzeczywistym na urządzeniu mobilnym, a dostęp do danych można uzyskać w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki tym danym możesz wraz ze swoim partnerem serwisowym Valtra przewidywać potrzeby w zakresie obsługi, reagować szybciej na drobne problemy i je rozwiązywać oraz zmniejszyć liczbę dodatkowych wizyt w autoryzowanym centrum serwisowym.

więcej o Valtra connect

CARE - Pełen spokój ducha

Rozszerzona gwarancja Valtra Care pozwoli Ci osiągnąć pełen spokój ducha i zabezpieczy przed dodatkowymi kosztami napraw części nieulegających zużyciu. Usługa Care pozwala na ustalenie kosztów pośrednich w momencie zakupu ciągnika Valtra lub w momencie zakończenia standardowego okresu gwarancji. Usługa Care pozwala zaplanować koszty już przy zakupie ciągnika lub w trakcie trwania standardowej gwarancji. Pakiety wydłużonej gwarancji Valtra Care są elastyczne i dostępne aż do 5 lat lub 6000 godzin.

GO - Maksymalizuj czasu pracy bez przestojów

Ustal koszty w momencie zakupu swojego ciągnika Valtra i zapewnij mu optymalne działanie przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu jego wydajności i wartości końcowej! Usługi Valtra Go oferują regularne i dokładne prace serwisowe, które wydłużą niezawodną pracę Twojego ciągnika Valtra. Koszty serwisu są niewielkie w porównaniu do kosztów napraw wynikających z braku konserwacji. Pakiet usług Valtra Go zawiera wszystkie zalecane prace konserwacyjne do 10 000 godzin dla nowych i używanych maszyn.

CONNECT + CARE – ZAMÓW OBA I OSZCZĘDZAJ

Zmaksymalizuj dostępność swoich maszyn, efektywność prac serwisowych i kontrolę kosztów. Skorzystaj z niższych cen serwisowania, gdy Twoja maszyna działa z Connect.

Poproś o ofertę

Skontaktuj się z lokalnym dealerem i zapytaj o szczegóły

SKONTAKTUJ SIĘ Z DEALEREM