share

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Wyższa wydajność i zyskowność dzięki inteligentnym technologiom dla rolnictwa

Rozwiązania technologiczne Valtra powstały, aby ułatwić użytkownikom życie. Wskocz do kabiny ciągnika i zautomatyzuj żmudne czynności za pomocą jednego przycisku, zaoszczędzając wiele godzin dla siebie, zarówno w kabinie, jak i po zakończeniu pracy. Odkryj nasze rozwiązania technologiczne i przejmij całkowitą kontrolę nad ciągnikiem. Technologie te można zintegrować z naszymi ciągnikami serii N, T i S.

Chcesz dowiedzieć się więcej o inteligentnych rozwiązaniach dla rolnictwa?

SmartTouch - PROSTSZY NIŻ TWÓJ SMARTFON

Unowocześnij swój ciągnik, korzystając z podłokietnika Valtra SmartTouch. Zarządzaj wszystkimi inteligentnymi funkcjami za pomocą 9-calowego wyświetlacza, inteligentnej wielofunkcyjnej dźwigni sterowania jazdą i joystickiem hydraulicznym. Dzięki wyjątkowo prostemu interfejsowi SmartTouch masz pełen komfort pracy pod ręką. 

WIĘCEJ INFORMACJI

UKŁAD VALTRA-GUIDE

Inteligentne rolnictwo - w prosty sposób

Valtra Guide to automatyczne prowadzenie ciągnika stworzone w oparciu o opinie użytkowników. Chcieliśmy mieć pewność ż,e rejestrowanie i konfigurowanie linii granicznych pola jest tak proste, jak to tylko możliwe. Dzięki Valtra Guide możesz pracować wydajniej, czerpać więcej zysków ze swoich plonów, jendocześnie nie martwiąc się o nakładanie się linii.

Valtra Guide korzysta z GPS by prowadzić ciągnik za Ciebie. Automatyczne prowadzenie precyzyjnie prowadzi pojazd według wyznaczonych linii, maksymalizując obszar uprawy, redukując nakładki, a także oszczędzając Twój czas, paliwo i pieniądze. Jeśli nie musisz skupiać się na prowadzeniu, możesz pracować dłużej, odczuwając mniejsze zmęczenie i wkładając w pracę mniej wysiłku.

Korzyści

Łatwość użycia

Niedawno zaktualizowana mapa Valtra Guide jest szybka i łatwa w obsłudze. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich menu ustawień i funkcji nawigacji na stronie mapy. Aby obsługiwać Valtra Guide, nie trzeba przeskakiwać między menu. Możesz znaleźć swoje linie, ustawienia sygnału korekcji, kontrolę sekcji, kontrolę zmiennej prędkości i właściwie wszystko, czego potrzebujesz za ikoną nawigacji. Obejrzyj film instruktażowy, aby przekonać się, jak łatwo korzystać z Valtra Guide!

Dokładność

Układ Valtra Guide, korzystający z najlepszych odbiorników i sygnałów korekcyjnych na rynku, precyzyjnie prowadzi pojazd według wyznaczonych linii, redukując nakładki i luki, zapewniając spójną lokalizację nasion z dokładnością do nawet jednego centymetra.

 

Wydajność

Dzięki Valtra Guide zyskujesz precyzję pracy w dzień i w nocy, przy dużym zapyleniu lub podczas mgły, ponieważ technologia satelitarna wskazuje dokładną lokalizację maszyny na polu. Szybciej i łatwiej wykonuj pracę, bez utraty dokładności.

Oszczędność

Układ Valtra Guide pozwala zaoszczędzić czas, paliwo i pieniądze. Zwiększona dokładność obniża wydatki na nasiona, nawozy i pestycydy, zapewniając wyższy zwrot z inwestycji i pozytywny wływ na środowisko.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

WIĘCEJ NAGRAŃ TUTAJ

Jaką korzyść dają inteligentne technologie rolnicze Valtra?

Pobierz arkusz danych, aby zobaczyć wyliczenia potwierdzające, jak skutecznie inteligentne technologie wspierają rolnictwo.

Isobus

Inteligentne sterowanie. Proste połączenie.

Valtra SmartTouch pozwala pracować z maszynami kompatybilnymi ze standardem ISOBUS, pochodzącymi od dowolnego producenta. Dzięki technologii SmartTouch narzędzia można podłączać łatwo i szybko, a co więcej, zyskujesz wysoki poziom kontroli nad pracami wymagającymi precyzji. Standard ISOBUS (wg normy ISO 11783) sprawia, że to jest możliwe. Podłokietnik SmartTouch pełni funkcję terminala ISOBUS. Gdy użytkownik wydaje polecenie, maszyna natychmiast otrzymuje komunikat. Dzięki zastosowaniu standardu ISOBUS kompatybilne narzędzia mają funkcję plug-and-play, dlatego podczas ich podłączania do ciągnika Valtra, wszystkie potrzebne dane są natychmiast przesyłane do terminala.

Korzyści:

Nie ma potrzeby korzystania z wielu ekranów.

Jeśli korzystasz z terminala SmartTouch z magistralą ISOBUS, nie ma potrzeby instalowania oddzielnych, kosztownych ekranów dla każdego narzędzia. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki, a także utrzymać większy porządek w kabinie. Co więcej, w wyniku podłączenia złącza ISOBUS narzędzia z tyłu ciągnika, wszystkie informacje są przesyłane do terminalu SmartTouch – nie są wymagane dodatkowe przewody, uchwyty czy nakłady pracy!

Zawsze właściwe parametry

Technologia SmartTouch zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniami zgodnymi z ISOBUS, umożliwiając prawidłową konfigurację wszystkich parametrów zadania zgodnie z mapami precyzyjnie dla każdego pola.

AgControl

Automatyczna precyzja. Większy zysk.

Dzięki AgControl Twój ciągnik i Twoje narzędzia są sterowane automatycznie i precyzyjnie, aby zagwarantować optymalną ilość nasion i nawozu na każdą część pola. Pozwala to ograniczyć koszty produkcji, poprawić i zmaksymalizować zysk.

Korzyści:

Wysoka precyzja przy mniejszym wysiłku

AgControl Section to najlepszy system kontroli sekcji na rynku. Automatyczne włącza i wyłącza sekcje rzędów oraz dysz, aby wyeliminować nakładki i luki. Pozwala także w prosty sposób zaplanować, zapisać i załadować pracę oraz ustawienia dla każdego pola. AgControl Section zapewnia wysoką dokładność nawet w przypadku dużych maszyn i słabej widoczności. Współpracuje ze wszystkimi kompatybilnymi maszynami ISOBUS, które spełniają wymagania normy ISO 11783 i obsługują funkcję Section Control.

TaskDoc

POŁĄCZ BIURO GOSPODARSTWA Z CIĄGNIKIEM BEZPRZEWODOWO.

Dzięki TaskDoc® jest mniej papierkowej pracy. Rozpocznij pracę, a cała potrzebna dokumentacja zostanie stworzona automatycznie. Po zakończeniu pracy zostanie ona przesłana bezpośrednio do systemu zarządzania gospodarstwem (FMS). Stwórz w biurze mapy zmiennego dawkowania, a następnie prześlij je do ciągnika celem automatycznego sterowania. Obsługa TaskDoc® jest prosta i intuicyjna.

Korzyści:

Bezpieczeństwo

TaskDoc automatycznie rejestruje Twoją pracę i przesyła informacje bezprzewodowo do systemu FMS. Dzięki temu Twoje dane są zawsze bezpieczne. 

Dostępność

Dane są dostępne w każdej chwili, z dowolnego miejsca, dzięki systemowi FMS w biurze oraz za pomocą funkcji SmartTouch w ciągniku. Gdziekolwiek jesteś, zawsze wiesz, co zrobić dalej.

Dokładność

Zautomatyzowana dokumentacja oznacza dokładność danych dla każdego pola, co się przekłada na łatwiejsze przygotowanie dokumentacji.

Valtra Connect

OBSERWUJ PRACĘ SWOJEGO CIĄGNIKA

Valtra Connect to rozwiązanie telemetryczne, które nieustannie rejestruje aktywność ciągnika oraz jego położenie GPS. Może wyświetlać na urządzeniu mobilnym dane historyczne, dane w czasie rzeczywistym, a Ty masz dostęp do nich w każdym momencie, w każdym miejscu. Wykorzystując te dane, Ty i twój partner serwisowy Valtra możecie przewidywać potrzeby serwisu i szybciej reagować rozwiązywaniem mniejszych problemów, a także unikać nieplanowanych wizyt w autoryzowanym centrum serwisowym.

Valtra Connect pozwala również zarządzać flotą ciągników, kontrolować wydajność podwykonawców, którzy ukończyli pracę, oraz sprawdzać zadania do wykonania. Zapewnia informacje potrzebne do tego, aby uzyskać maksymalną wydajność, obniżyć koszty podwykonawców i ograniczyć przestoje.

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Dowiedz się więcej o naszych inteligentnych rozwiązaniach dla rolnictwa.

Zarezerwuj jazdę testową

Zarezerwuj jazdę testową