share

A115 HiTech4 i T235 Direct - ciągniki Valtra nominowane do nagrody Tractor of the Year

Valtra ma dwóch finalistów Tractor of the Year, małego giganta z Serii A i nowoczesnego konia pociągowego z Serii T.

A115 HiTech4 to popularny model z czterostopniową przekładnią Powershift, sterowaną elektronicznie. Seria A została zaprojektowana ergonomicznie, jest łatwa w obsłudze i ma moc niezbędną do uruchomienia narzędzi. Wszystkie ciągniki Valtra serii A są wyposażone w słynną przekładnię nawrotną Valtra, w tym zintegrowany hamulec ręczny. Z serią A klient otrzymuje ciągnik, odpowiadający konkretnym potrzebom.

T235 Direct - piękno, inteligencja i siła. Ciągnik serii T jest zwycięzcą na wszystkich frontach, łącząc moc inteligentnej technologii z siłą 6-cylindrowego silnika. Wygodny wyświetlacz na słupku A zapewnia informacje i kontrolę tam, gdzie jest to potrzebne. Widoczność z fotela kierowcy jest doskonała we wszystkich kierunkach, w każdych warunkach. Dzięki docenianemu w branży podłokietnikowi  SmartTouch każdy dzień przynosi większe korzyści i spokój ducha. Jeśli cenisz moc, precyzję i zysk, seria T jest Twoją maszyną roboczą.

Przyznanie nagrody Tractor of the Year nastąpi podczas targów EIMA w listopadzie. Zobacz listę nominowanych na https://www.totydigital.com/tractor-of-the-year-2022