share

Ciągniki Valtra
serii N zdobywają nagrodę iF Design 2022

5. generacja ciągników Valtra serii N została uhonorowana przez kapitułę najwyższymi ocenami w kategorii „Najlepsze Wzornictwo Produktu” konkursu iF Design Awards na rok 2022 r. Najnowsza ze zdobytych przez Valtrę nagród za wzornictwo dowodzi, że seria N naszych ciągników jest najlepsza pod tym względem, a także wpisuje się idealnie w tradycję najwyższych osiągnięć marki Valtra w konkursach wzornictwa przemysłowego.

270 punktów to najniższa ocena przyznana w tegorocznej edycji iF Design Awards, zaś ciągniki Valtra serii N otrzymały aż 405 punktów w ostatecznej punktacji. Maszynę oceniano wedle pięciu kryteriów: pomysł na produkt, forma, funkcja, wyróżnik i efekt – nasz ciągnik pod każdym względem wywarł duże wrażenie na jurorach.

Nagroda w konkursie iF Design Awards jest wyróżnieniem szczególnym. Jest dowodem, że Valtra słucha opinii swoich klientów i kieruje się nią projektując ciągniki. 

Dla serii N nie ma zadań zbyt trudnych.

"Nagroda przyznana z tak dużą liczbą punktów jest prawdziwym zaszczytem. Najwyższe noty za funkcjonalność, którą naprawdę doceniają nasi klienci, dowodzą że popłacają nasze starania, by stworzyć ciągnik najlepszy dla użytkowników" mówi Kimmo Wihinen, Kierownik Wydziału Wzornictwa Przemysłowego i Doświadczeń Użytkowników.

iF Design Awards jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa na świecie. Odbywa się w Niemczech od 1953 roku. Pieczęć iF oznacza dobre wzornictwo zarówno konsumentów, jak i projektantów. W roku 2022 r. zgłoszono do konkursu iF Design Awards rekordową wręcz liczbę 10 776 produktów i projektów. Każde zgłoszenie zostało ocenione, omówione i nagrodzone punktacją przez 75 znakomitych ekspertów od wzornictwa z całego świata.

Nagroda iF Design jest drugim sukcesem ciągników Valtra serii N w ciągu ostatnich kilku tygodni: ciągnik zdobył w marcu br. nagrodę w konkursie Red Dot. Oto dowód, że ciągniki serii N poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Klienci mogą zobaczyć wielokrotnie nagradzane ciągniki serii N w salonie wystawowym firmy Valtra” https://showroom.valtra.com/pl/home

Więcej wiadomości ze świata Valtra

Wróć