share

Valtra serii S

Agritechnica 2023

Zarejestruj się

Valtra serii S
nominowana do nagród
FARM MACHINE 2024,
Tractor of the Year Award 2024.
Zobacz ją na targach Aritechnica 2023.

Valtra serii S szóstej generacji jest finalistą dwóch prestiżowych nagród. Nowa seria S zostanie po raz pierwszy zaprezentowana publiczności na targach Agritechnica 12–18.11.2023. Dumnie nazywana the Boss, seria S szóstej generacji to największy ciągnik Valtry z możliwościami inteligentnego rolnictwa. Seria S została zaprojektowana i wyprodukowana w Finlandii i jest teraz dostępna z dostosowaniami Valtra Unlimited w celu zwiększenia produktywności, zyskowności i prestiżu.

Nagroda FARM MACHINE, dawniej znana jako Machine of the Year,, to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie inżynierii rolniczej. Publiczność może głosować na serię S w kategorii Nagroda Publiczności. Głosy można oddawaćraz dziennie na każdym urządzeniu. Dzięki temu zagorzali fani Valtry mogą głosować wielokrotnie. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 14 listopada 2023 r.

Zaglosuj na serię S!

FARM MACHINE 2024

Kliknij w link, aby oddać głos na serię S w konkursie publiczności FARM MACHINE 2024. Z każdego urządzenia można głosować raz dziennie.
Zagłosuj!

Tytuł Tractor of the Year to ceniona międzynarodowa nagroda doceniająca doskonałość w mechanizacji rolnictwa, prezentująca najlepsze ciągniki w Europie. Największy z serii S, S416, jest finalistą w kategorii Sustainable Tractor of the Year (Zrównoważony Ciągnik Roku), a także ogólnym finalistą nagrody  Tractor of the Year 2024. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 12 listopada podczas specjalnego wydarzenia na targach Agritechnica w Hanowerze.

Nie przegap swojej szansy i zostań jedną z pierwszych osób, które zobaczą nową serię S

Valtra serii S zostanie po raz pierwszy zaprezentowana publiczności na targach Agritechnica 2023. Odwiedzający mogą zarejestrować się, aby jako pierwsi zobaczyć nową serię S za pośrednictwem naszej strony Agritechnica. Wszyscy odwiedzający, którzy się zarejestrują, otrzymają torbę z upominkami Valtra i będą mieli szansę wygrać wycieczkę do Finlandii.

Zobacz serię S na targach Agritechnica

Zarejestruj się i odwiedź stoisko Valtra

Zarejestruj się, aby być jedną z pierwszych osób, które zobaczą nową serię S podczas jej prezentacji na targach Agritechnica.

Dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać do Hanoweru, Valtra zorganizuje specjalną wirtualną prezentację Serii S 12 listopada o godzinie 13:00. Aby zarejestrować się na to wydarzenie online, odwiedź naszą stronę rejestracji.

Poznaj serię S online

Zarejestruj się, aby zobaczyć ekskluzywną prezentację serii S online

Zarejestruj się już dzisiaj