share

ZAPRASZAMY NA POKAZ ROZWIĄZAŃ VALTRA UNLIMITED

Zapraszamy na pierwszy w Polsce pokaz rozwiązania przeciwpożarowego, stworzonego we współpracy studia Valtra Unlimited oraz Kesla!

 

Pokaz odbędzie się 3 sierpnia 2023r. na terenie Leśnictwa Przygłów.

Rozpoczynamy o godzinie 10:00.

 

Kliknij by poznać dokładną lokalizację pokazu. 

 

Pokaz ma charakter zamknięty i przeznaczony jest

jedynie dla zaproszonych osób.

Co zademonstrujemy?

Valtra Unlimited to 10 lat doświadczenia w fabrycznym dostosowywaniu ciągników pod potrzeby użytkownika. We współpracy z naszymi partnerami zrealizowaliśmy już ok. 20 000 nietypowych zamówień na całym świecie.

3 sierpnia zademonstrujemy pracę ciągnika Valtra z przyczepą gaśniczą Kesla, której napełnienie zajmuje jedynie 10 minut. Armatka zamonotowana na wysięgniku Kesla ma możliwość wypuszczania wody na odległość do 30 metrów i można ją łatwo i precyzyjnie kierować na płonący obszar. 
Wchodząc na teren wydarzenia, wyrażasz zgodę na wywiady, zdjęcia, nagrania audio, nagrania wideo i ich wykorzystanie przez AGCO i jego podmioty stowarzyszone do transmisji internetowych, celów promocyjnych, transmisji telewizyjnych, reklamy, umieszczania na stronach internetowych, w mediach społecznościowych lub w jakimkolwiek innym celu uznanym za odpowiedni przez AGCO oraz jego podmioty stowarzyszone i przedstawicieli.

Zdjęcia i/lub filmy mogą być wykorzystywane do promowania podobnych wydarzeń w przyszłości, podkreślania wydarzenia i prezentowania możliwości AGCO i jej podmiotów stowarzyszonych.

AGCO będzie wykorzystywać informacje o użytkowniku wyłącznie zgodnie ze swoją polityką prywatności, którą można znaleźć na stronie www.agcocorp.com/privacy.

Upoważnienie to jest ciągłe, jednak możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. Aby wycofać zgodę, możesz skontaktować się z Privacy@agcocorp.com i poinformować nas, którego obrazu chcesz, abyśmy przestali używać.