share

VALTRA SERII G WYGRAŁA NAGRODĘ TRACTOR OF THE YEAR 2021 BEST UTILITY

22 grudnia 2020

Valtra G135 Versu zabiera nagrodę ze sobą

Nowy model Valtra G135 Versu został nagrodzony tytułem Tractor of the Year 2021 Best Utility na wirtualnej ceremonii wręczenia nagród TOTY, 18 grudnia 2020 r. Jury nagrodziło wielofunkcyjny i użytkowy ciągnik o mocy powyżej 70 koni mechanicznych, wyposażony w najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Seria Valtra G jest pierwszą w ramach piątej generacji ciągników Valtra i jednocześnie nową serią modeli, która plasuje się pomiędzy popularnymi seriami A oraz N o mocy 105-135 KM. Jest to kompaktowy, ale mocny ciągnik wielofunkcyjny przeznaczony do codziennego użytku w rolnictwie. Seria G potrafi poruszać się i manewrować w ciasnych miejscach, np. w stodołach lub na podwórkach, dzięki małemu rozstawowi osi oraz konstrukcji przedniej części zorientowanej na maksymalizację promienia skrętu.

Wyposażona jest w zaawansowany podnośnik elektrohydrauliczny i efektywną hydraulikę roboczą. Zintegrowana rama wsporcza ładowacza czołowego, elementy sterujące w podłokietniku, maska zapewniająca dużą widoczność oraz 5,7 metra kwadratowego powierzchni przeszkleń zapewniają doskonałą widoczność podczas pracy z ładowaczem czołowym. Zwycięski model G135 Versu jest wyposażony (jako pierwszy ciągnik w gamie 100–145 KM) w wielokrotnie nagradzany terminal SmartTouch. Oznacza to najwyższy stopień łatwości użytkowania i kompletny zestaw funkcji rolnictwa dla precyzyjnego.

Mikko Lehikoinen

Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu

Ludzie czekali na taki ciągnik: o mniejszej mocy z funkcjami dużego ciągnika

 

"Serię G wprowadziliśmy na rynek tej jesieni i już teraz widać, że ludzie czekali na taki ciągnik: o mniejszej mocy z funkcjami dużego ciągnika. Zbieramy wiele wspaniałych opinii w całej Europie" mówi Mikko Lehikoinen, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu.

Tractor of the Year to międzynarodowa nagroda, którą co roku grupa niezależnych dziennikarzy specjalizujących się w mechanizacji rolnictwa przyznaje najlepszemu ciągnikowi na rynku europejskim. Nagroda Tractor of the Year zrodziła się w 1998 roku z pomysłu włoskiego magazynu Trattori

Więcej aktualności i wydarzeń

Dowiedz się więcej