share

Nowe pakiety opcji to jeszcze więcej możliwości

Valtra wprowadziła pakiety opcji rok temu wraz z premierą nowej serii G. Ciągniki Valtra można nadal zamawiać z wyposażeniem wedle indywidualnych potrzeb, wybierając z długiej listy opcji i akcesoriów – w tym wszystkich dostępnych od Unlimited Studio. Nowe pakiety opcji ułatwiają klientom wybór tego, czego potrzebują i stanowią dobrą podstawę do dalszego dostosowania wyposażenia ciągników. Tej jesieni Valtra dodaje nowe pakiety opcji, które dają jeszcze większy wybór.

Pakiety opcji są również korzystniejsze cenowo niż zakup tego wyposażenia osobno. W zależności od modelu ciągnika, pakietu opcji i innych parametrów, można oszczędzić od 6795 do 29445 PLN w przeliczeniu na pakiet. Im bardziej rozbudowany pakiet, tym większe oszczędności. 

Komfort

Pakiet Komfort podnosi komfort i wydajność pracy. Jest idealnym rozwiązaniem dla większości klientów. W zależności od serii modelowej, pakiet może obejmować m.in. zawieszenie przedniej osi i kabiny, światła robocze LED oraz fotel traktorzysty typu premium. 

Komfort Pro  NOWOŚĆ!

Komfort Pro to jeszcze większy komfort m.in. dzięki wnętrzu klasy premium. Komfort Pro można zamówić tylko dla modeli serii N i T.

Technologia

Pakiet Technologia to funkcje rolnictwa precyzyjnego, m.in. system prowadzenia GPS Valtra Guide, gniazdo Isobus i system automatycznej kontroli poślizgu (ASR). Technologia to doskonały wybór dla klientów, którzy oczekują ciągnika gotowego do najbardziej wymagającej pracy.

Technologia Pro

Technologia Pro to dodatkowe funkcje rolnictwa precyzyjnego, m.in. Task Doc Pro, Auto U-Pilot, kontrola sekcji i SmartTouch Extend, czyli dodatkowy wyświetlacz.

Technologia Pro X  NOWOŚĆ!

Technologia Pro X to subskrypcja na licencję serwera Task Doc i Agrirouter, jak również produkty kontroli sekcji (36) i zmiennego dawkowania (5).

Ładowacz czołowy i ładowacz czołowy Pro

Dostępne są również dwa pakiety ładowacza czołowego, które można dodać do każdego z pozostałych pakietów opcji. Pakiet Pro jest wyposażony w funkcję Precision Lift & Load, która automatycznie odważa ładunki i zapisuje wynik ważenia. 

Valtra oferuje już jeszcze bardziej uniwersalne pakiety opcji. Szczegółowe informacje o zakresie i cenach pakietów dostępne są u najbliższych dealerów Valtra.