share

DANE KONTAKTOWE

KONTAKT Z FABRYKĄ

Valtra Inc.
Valmetinkatu 2
FI-44200 SUOLAHTI, Finland
Tel. +358 20 455 01
E-mail firstname.lastname@agcocorp.com

MEDIA I PRASA

Zespół firmy Valtra ds. relacji publicznych odpowiada na pytania od prasy             i mediów, organizuje konferencje prasowe i umożliwia przeprowadzenie wywiadów z zarządem firmy.

Zdjęcia Valtra: Asset Bank

Filmy Valtra: YouTube.com/ValtraPolskaVideo

Kontakt dla mediów
Izabela Zielinska, Marketing Specialist
Tel: +48616629060
E-mail

TWÓJ PRZEDSTAWICIEL VALTRA

Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby, dlatego finalny produkt zawsze jest najbardziej wydajnym i najlepszym ciągnikiem do danego zadania. Przewaga ciągników Valtra polega na tym, że każdy z nich jest produkowany zgodnie z zamówieniem indywidualnego klienta, aby spełnić jego preferencje oraz wymagania. Wspólnie z dealerem Valtra możesz stworzyć ciągnik dostosowany do Twoich własnych potrzeb i preferencji. W celu znalezienia lokalnego przedstawiciela firmy Valtra, odwiedź stronę Lokalizator dealerów.

Lokalizator dealerów

OPINIE

Mamy nadzieję, że na tej stronie znajdują się wszystkie informacje, których potrzebujesz. Jeśli masz jakieś pytania, może skontaktować się z nami bezpośrednio za pomocą poniższego formularza.

Kontakt

SOCIAL MEDIA

W celu uzyskania dodatkowych informacji i najróżniejszych treści o Valtra obserwuj nas i dołącz do nas w mediach społecznościowych.

Zarezerwuj jazdę testową

Zgłoś się

Poznaj nasze rozwiązania

Technologia