share

Aktualizacja automatycznego sterowania

System automatycznego sterowania Valtra Guide otrzymał tej jesieni aktualizację. Poprzednio operator ciągnika musiał przełączać się między ekranem mapy i ustawieniami – teraz ustawienia wyświetlają się na ekranie mapy. Okno ustawień włączyć można przy użyciu ikon znajdujących się po bokach lub też dotykając raz samego ekranu. Dzięki temu możliwa jest zmiana lub sprawdzenie wszystkich ustawień bez wychodzenia z ekranu mapy. Wybór pól i tworzenie tras również stało się prostsze. Trasy, przeszkody i przejścia zachowywane są w pamięci, dzięki czemu można je wykorzystywać do nowych zadań.

 

Nowy Valtra Guide instalowany jest automatycznie na wszystkich ciągnikach wyposażonych w ekran SmartTouch i funkcję automatycznego sterowania podczas przeglądów w autoryzowanych serwisach.

 

Aktualizacja umożliwia również dodanie wielu nowych funkcji w przyszłości. Przykładowo sterow­nik ISOBUS AUX pozwala na programowanie funkcji elementów kompatybilnych z ISOBUS, dzięki czemu można je aktywować za pomocą pojedynczych przycisków i przełączników, bez wychodzenia z ekranu mapy.

 

  • Nowy system Valtra Guide zastępuje system sterowania automatycznego Auto-Guide
  • Koniec z przełączaniem między ekranami
  • Jedno dotknięcie zamiast dwóch dotknięć i przesunięcia
  • Wiele nowych funkcji dostępnych w przyszłości
  • Ten sam, ale prostszy mechanizm

PRZECZYTAJ POZOSTAŁE ARTYKUŁY NA BLOGU

WRÓĆ NA BLOGA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O VALTRA GUIDE

VALTRA GUIDE