share

Dodatkowy ekran przy SmartTouch

Ekran SmartTouch Extend może być używany wraz ze standardowym ekranem SmartTouch, na przykład do wyświetlania panelu sterowania maszyn rolniczych ISOBUS na jednym i okna automatycznego prowadzenia Valtra Guide na drugim.

SmartTouch Extend umożliwia korzystanie z Valtra Guide w modelach Active serii G, N i T, a także w modelach HiTech serii N i T.

Niektórzy kierowcy lubią mieć w kabinie tylko jeden ekran, ale za to taki, który można pod-zielić na cztery mniejsze okna i dowolnie regulować, przesuwając po nim palcem. Inni zaś lubią korzystać z funkcji ISOBUS aux, która umożliwia na przykład sterowanie narzędziami ISOBUS za pomocą fizycznych, programowalnych przycisków na joysticku. Z kolei jeszcze inni wolą, by funkcje ISOBUS i Valtra Guide były zawsze wyświetlane na oddzielnych ekranach.

SmartTouch Extend jest również dostępny jako drugi ekran w modelach Versu serii G, modelach Versu i Direct serii N4 i T4, a także w serii S4. Ekran Extend jest dostępny fabrycznie lub jako modernizacja w seriach G, N i T. W serii S jest dostępny tylko dla nowych ciągników z fabryki.

  • Wyświetlacz 9”
  • Kolorowy ekran dotykowy
  • Ekran dodatkowy dla ciągników ze SmartTouch
  • Samodzielny ekran w ciągnikach serii N i T w wersjach HiTech oraz Active i w serii G, w wersji Active.
  • Zaprojektowany tak, by wytrzymać zimno, ciepło, wibracje i trudne warunki

PRZECZYTAJ POZOSTAŁE ARTYKUŁY NA BLOGU

WRÓĆ NA BLOGA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O NASZYCH CIĄGNIKACH

CIĄGNIKI VALTRA

ZOBACZ FILMY O NASZYCH CIĄGNIKACH

PRZEJDŹ NA YOUTUBE