share

Bezpłatna kontrola ciągnika: klucz do pewnego prowadzenia gospodarstwa w tym sezonie

Bezpłatna, niezobowiązująca, ponad 70-punktowa kontrola ciągników Valtra, przeprowadzana przez profesjonalnie wyposażonych serwisantów u dealerów Valtra. Nic dziwnego, że 1000 rolników skorzystało już z usługi SMART Check.

SMART Check jest przeznaczony dla ciężko pracujących ciągników w wieku 5 lat lub starszych. Jest to kontrola przedsezonowa, dająca właścicielom ciągników Valtra informacje potrzebne do podejmowania najlepszych decyzji.

Badanie SMART Check nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami, a ponad 30% ciągników wychodzi z niego bez żadnych napraw. Kontrola daje jednak właścicielom ciągników pewność, że ich maszyny będą działać jak najlepiej, gdy będą tego najbardziej potrzebować.

“Poleciłbym SMART Check każdemu."

W przypadku niektórych ciągników SMART Check wykrywa problemy wymagające uwagi. Właściciele są ostrzegani o potencjalnych potrzebach naprawy przez pełny raport usterek i stanu technicznego, również bezpłatny w ramach tej kompleksowej kontroli.

Rolnicy tacy jak Andreas Uhl, właściciel ciągnika Valtra z Niemiec, widzą korzyści płynące z sygnalizowania potencjalnych problemów:

“Najgorsze byłoby, gdyby maszyna zepsuła się podczas żniw... naprawy byłyby jeszcze droższe i większe, ponieważ zepsułyby się inne części.”

Kontrola kosztów za pomocą SMART Check

Kontrola SMART Check jest dokładna i trwa około 2 godzin. Technik sprawdzi między innymi poziom oleju, stan filtra, układ hydrauliczny i układ chłodzenia.

SMART Check daje właścicielowi Valtry możliwość dokonania drobnej naprawy, która w przeciwnym razie potencjalnie doprowadziłaby do kosztownej, nieplanowanej awarii.

 

Chcesz uzyskać pełny obraz?

Obejrzyj ten film, aby lepiej zrozumieć liczbę uwzględnionych kontroli. 

Skorzystaj ze SMART Check

Aby dowiedzieć się więcej o SMART Check lub znaleźć najbliższego dealera uczestniczącego w programie, odwiedź stronę Agcopartsandservice.com.

Dowiedz się więcej