share

Wszystkie potrzebne części w jednym miejscu

Zestaw materiałów eksploatacyjnych Valtra to doskonała innowacja, która zasługuje na większy rozgłos w branży maszyn rolniczych. Wszystkie filtry, uszczelki i inne części potrzebne do regularnej obsługi Twojego precyzyjnego ciągnika, znajdują się w jednym wygodnym opakowaniu.

„Nasze zestawy są naprawdę pomocne zarówno dla klientów, serwi­santów jak i specjalistów od części zamiennych. Likwidują potrzebę kompletowania, pakowania i wysyłania osobnych części zamiennych, ponieważ od razu są w komplecie. Jest to oszczędność czasu i logis­tyki na każdym etapie dostawy“ – twierdzi Jari Luoma-aho, Kierownik ds. Części Zamiennych w firmie Valtra.

W każdym zestawie znajduje się kilkadziesiąt części, a w magazynie części zamiennych Valtra jest ponad 200 różnych zestawów serwisowych dla konkretnych modeli i rodzajów przeglądów.

 

Popularny wśród serwisantów i klientów

„Około 75 procent zestawów trafia do autoryzowanych serwisantów Valtra, a 25 procent – bezpośrednio do klientów końcowych, którzy sami chcą wykonać obsługę swojego ciągnika. Zestawy są wygodne dla obu grup użytkowników, biorąc pod uwagę, że wymagają tylko jednego opakowania, a stare części można spakować w folie i pudełka, w których przychodzą nowe“ – dodaje Jari.

Zestawy przypominają też, które części należy regularnie wymieniać. Gdy części kupowane są oddzielnie, łatwo jest zapomnieć o wymianie uszczelek lub innych, pozornie mniej istotnych elementów. Dzięki zestawom części zamiennych można mieć pewność, że ciągnik jest serwisowany zgodnie z planem obsługi, co pomaga przedłużyć jego żywotność.

 

Zestaw Serwisowy – Trzy korzyści dla Ciebie

1. Przystępna cena - Około 10–15 % tańszy niż te same części zakupione osobno

2. Wygoda i szybkość - Bez potrzeby kompletowania i pakowania osobnych części

3. Niezawodność - Zawiera wszystkie części potrzebne do rutynowego przeglądu – niczego nie brakuje i o niczym nie trzeba pamiętać