Czy jesteś najlepszym kierowcą ciągników w Europie?

22.06.2017
Demo Tour to wspaniała okazja dla klientów do przetestowania różnych modeli ciągników w prawdziwych warunkach oraz na spotkanie z ekspertami Valtry.
Valtra po raz kolejny zaprezentuje pełną gamę modeli ciągników w całej Europie podczas pokazów z cyklu Demo Tour. Już od czerwca będzie można zobaczyć wszystkie modele czwartej generacji. Wielu klientów będzie również zainteresowanych udziałem w naszym konkursie na najlepszego kierowcę ciągników w Europie.
W zeszłym roku podczas Demo Tour odbyło się łącznie 13 tys. jazd testowych. W tym roku mamy nadzieję na jeszcze więcej. Nowym elementem Demo Tour w 2017 r. będą demonstracje naszej pracowni Studio Unlimited oraz obsługi posprzedażowej, jak i mistrzostwa mające na celu wyłonienie najlepszego kierowcy ciągników w Europie.

Najlepszy operator z każdego kraju zostanie zaproszony do uczestnictwa w finałach, które odbędą się wiosną 2018 r. w Finlandii. Zawody nie będą łatwe, ale będą niezapomnianym przeżyciem. Srebrni i brązowi medaliści w każdym kraju również zostaną nagrodzeni, podobnie jak trzej najlepsi zawodnicy podczas każdego dnia zawodów.

Uczestnicy mistrzostw mają za zadanie przejechać okrążenie toru wyznaczonego pachołkami w najkrótszym możliwym czasie. Tor został zaprojektowany tak, liczyła się nie tylko szybkość i precyzja kierowcy, ale również umiejętności wykorzystania funkcji ciągnika.

„Mogę udzielić tylko jednej rady. Nie należy wciskać gazu do dechy. Lepiej wybrać optymalną szybkość, manewrować z użyciem hamulców, korzystać z możliwości szybkiego sterowania i kierować ciągnik z jak największą dokładnością”, mówi Juuso Raitanen, osoba odpowiedzialna w fabryce za organizację Demo Tour.


« Powrót na stronę główną