Valtra przedstawi pełen asortyment swoich ciągników podczas targów SIMA 2013 Artykuły prasowe

24.02.2013
Valtra oferuje pełen asortyment ciągników, w tym modele trzeciej generacji z serii A, N, T i S, z których wszystkie są aktualnie w pełnoseryjnej produkcji.
Modele trzeciej generacji Valtry spełniają wymogi przepisów dotyczących emisji spalin zgodnie z normą przejściową „Tier 4 Interim” i oferują wiele innych nowych rozwiązań. Na przykład wszystkie ciągniki marki Valtra, wyprodukowane w fabryce w Suolahti w Finlandii, są aktualnie wyposażone w elektrohydraulicznie sterowaną przekładnię nawrotną, elektronicznie sterowany podnośnik tylny oraz sprzęgło wielotarczowe, natomiast w ofercie brak już mechanicznie obsługiwanych modeli Classic z mechanicznie sterowanym suchym sprzęgłem.

Nowe mniejsze modele N93 i N103 zostały ciepło przyjęte i znajdują się już w seryjnej produkcji. Modele te spotkały się ze szczególnym uznaniem za ich sprawność, prostą w obsłudze przekładnię i doskonały stosunek mocy do masy. Zwraca także uwagę zmodernizowana seria T, szczególnie ze względu na przekładnię Direct 2.0 oraz model T163 EcoPower, który zużywa około dziesięciu procent mniej paliwa niż ciągniki podobnej wielkości.

Valtra zajmuje się produkcją ciągników na podstawie indywidualnych zamówień klientów, tak więc każdy ciągnik jest fabrycznie dostosowany do wymagań klienta zgodnie z jego potrzebami. Wśród ciągników marki Valtra prezentowanych na targach SIMA 2013 znajdują się modele i urządzenia przeznaczone na przykład do zastosowań leśnych, prac komunalnych i zbioru zielonek. System zamówień klienta Valtra à la Carte oferuje ponad pół miliona kombinacji wyposażenia i opcji. Zaktualizowana tej zimy gama dostępnych dziewięciu kolorów stanowi przykład, w jaki sposób klienci mogą nadać indywidualny charakter swojemu ciągnikowi marki Valtra zgodnie z ich własnymi preferencjami i planowanymi zadaniami.


« Powrót na stronę główną