Serwis ciągników rolniczych

Ciągniki Valtra słyną ze swojej niezawodności i ekonomiki pracy. Odnosi to się również do okresowych przeglądów technicznych.

Ciągniki rolnicze mają być łatwe w obsłudze, a punkty serwisowe - łatwo dostępne. Przekłada się to na niskie koszty użytkowania ciągnika ponieważ obsługa nie pochłania dużo czasu.

Pięć punktów rutynowej obsługi codziennej

Operatorzy nowej Serii N mają tylko 5 punktów rutynowej obsługi codziennej,
celem utrzymania swoich ciągników w idealnym stanie technicznym.
Codzienna obsługa techniczna ciągników nigdy jeszcze nie była tak prosta!

Przeczytaj więcej o

Profesjonalny serwis techniczny

Profesjonalny serwis ciągników rolniczych Centrum szkoleniowe Valtra w fabryce Suolahti jest odpowiedzialne za szkolenie naszego międzynarodowego personelu serwisowego oraz odpowiedzialnego za części zamienne. Scentralizowane szkolenie zapewnia wysoką jakość i spójność usług serwisowych oraz szybki przepływ informacji od naszych klientów do całości organizacji Valtra.

Proponujemy polegać na dobrze wyszkolonym, profesjonalnym serwisie Valtra, który będzie posiadał odpowiednie narzędzia i sprzęt, aby poradzić sobie z każdą naprawą ciągnika. Powierzając naszym przeszkolonym specjalistom konserwację ciągnika, można skoncentrować się na własnej pracy.

Valtra Premium Care

Program Valtra Premium Care Program Valtra Premium Care umożliwia przewidywanie kosztów inwestycji, a to pozwala lepiej zarządzać kosztami produkcji. Regularne przeglądy oraz pełna historia serwisowania ciągnika rolniczego pomaga zmaksymalizować wartość jego odsprzedaży. Valtra Premium Care pozwala również zminimalizować koszty obsługi ciągnika przez cały okres jego użytkowania.

Regularna konserwacja się opłaca

Regularne przeglądy techniczne przedłużają niezawodne działanie ciągnika Valtra Regularne przeglądy techniczne przedłużają niezawodne działanie ciągnika Valtra. Koszty przeglądów są niewielkie w porównaniu z kosztami napraw wynikających z ich braku. Najważniejsze czynności to te, które można wykonać samemu, takie jak smarowanie oraz rozmaite kontrole i regulacje.

Szczegółowe instrukcje serwisu ciągników i ich konserwacji można odnaleźć w instrukcji operatora, lub na stronie My Valtra.

Przeglądy poza sezonem

Przeglądy ciągników rolniczych poza sezonem Nie ma próbowania. Jest wyłącznie realizacja zadań. Dzięki posezonowemu przeglądowi to TY masz kontrolę. Nad kosztami. Nad przestojami..  

 

Przegląd posezonowy oznacza:
1. Brak zobowiązań, obszerne sprawozdanie dotyczące stanu i usterek
2. Minimalne pogorszenie stanu maszyny podczas przechowywania w okresie zimowym
3. Ograniczone ryzyko kosztownych i długotrwałych przestojów
4. Szybsze rozpoczęcie prac w następnym sezonie
5. Optymalna wydajność maszyny

 

Jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze swoim dealerem Valtra, aby zaplanować przegląd

posezonowy.

 

Powrót do góry